Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 грудня, 19:23:33

Будівництво житла в Чернігівській області у I півріччі 2012 р. ДОВІДКА

18.08.2012   08:11

За січень-червень 2012 р. за рахунок будівництва нових житлових будинків та розширення існуючого житлового фонду в області прийнято (введено) в експлуатацію 352 житлові будівлі загальною площею 55,3 тис.м2, з яких у міських поселеннях побудовано 39,1 тис.м2, у сільській місцевості – 16,2 тис.м2.

Обсяг уведеного житла порівняно з відповідним періодом 201 1р. зріс у 3,5 раза.

Частка введеного житла в м.Чернігові склала 42,4%, м.Прилуках – 5,9%, м.Ніжині – 3,2%, Чернігівському районі – 11,7%, Козелецькому – 10,8%, Бобровицькому – 5,1%, Варвинському – 3,7%.

Значну частину (97,3%) загального обсягу житла прийнято в експлуатацію в одноквартирних будинках, решта – у будинках із двома й більше квартирами.

За I півріччя 2012 р. збудовано 380 квартир, середній розмір яких складає 133,7 м2. Серед збудованих квартир переважають трикімнатні (29,7% від загальної кількості) та чотирикімнатні (24,7%) квартири.
 

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини