Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 березня, 11:58:51

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА

16.05.2019   11:20Агенцiя

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції у квітні 2019 р. в області становив 100,8%, в Україні – 101%.

На споживчому ринку області у квітні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%.

Найбільше (на 12,9%) подорожчали овочі, на 1–2,3% – сири, риба та продукти з риби, хліб, масло, м'ясо та м’ясопродукти. Водночас яйця знизилися в ціні на 12,9%, фрукти – на 4,6%.

Алкогольні напої подорожчали на 1,1%, тютюнові вироби – на 0,4%.

Вартість проїзду в залізничному пасажирському транспорті збільшилася на 10,5%, паливо та мастила зросли в ціні на 2,9%.

Мобільний зв'язок став дорожчим на 3,5%, інформує Головне управління статистики у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини