Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 20:15:30

Чернігівщина: майже 82 млн. грн. надійшло до Держбюджету в результаті викриття схем тіньової економіки

17.08.2012   11:48Агенцiя

За сім місяців цього року податкова міліція ДПС у Чернігівській області забезпечила надходження до Державного бюджету близько 82 млн. грн., що вдвічі більше, ніж за 2011 року.

Працівниками податкової міліції викрито 61 злочини у сфері оподаткування, з яких 21 – за ухилення від сплати податків. До бюджету додатково спрямовано 8,6 млн. грн.

Фахівцями податкової міліції викрито 19 злочинів щодо незаконного виготовлення, зберігання, збуту або транспортування з метою збуту підакцизних товарів.

За результатами роботи закінчено провадження і направлено до судів 25 кримінальних справ, за якими відшкодовано завдану державі шкоду на загальну суму 5,8 млн. грн.

За участю підрозділів податкової міліції області виявлено 18 фактів безпідставного подання заявок на відшкодування з бюджету ПДВ на загальну суму 5,2 млн. грн., порушено 3 кримінальні справи відносно службових осіб підприємств, які здійснювали незаконне декларування бюджетного відшкодування ПДВ.

Із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 8,3 млн. грн., у тому числі товарів підакцизної групи – майже на 3 млн. грн. Припинено діяльність дванадцяти підпільних цехів з виробництва товарів народного споживання.

Проведено 5 перевірок щодо відпрацювання грального бізнесу, за результатами яких встановлені факти незаконного проведення азартних ігор. Вилучено 83 одиниці грального обладнання на загальну суму 1,7 млн. грн., порушено 4 кримінальні справи за ст. 203-2 Кримінального кодексу України.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю
ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини