Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 березня, 23:29:21

Чернігівщина: майже 82 млн. грн. надійшло до Держбюджету в результаті викриття схем тіньової економіки

17.08.2012   11:48Агенцiя

За сім місяців цього року податкова міліція ДПС у Чернігівській області забезпечила надходження до Державного бюджету близько 82 млн. грн., що вдвічі більше, ніж за 2011 року.

Працівниками податкової міліції викрито 61 злочини у сфері оподаткування, з яких 21 – за ухилення від сплати податків. До бюджету додатково спрямовано 8,6 млн. грн.

Фахівцями податкової міліції викрито 19 злочинів щодо незаконного виготовлення, зберігання, збуту або транспортування з метою збуту підакцизних товарів.

За результатами роботи закінчено провадження і направлено до судів 25 кримінальних справ, за якими відшкодовано завдану державі шкоду на загальну суму 5,8 млн. грн.

За участю підрозділів податкової міліції області виявлено 18 фактів безпідставного подання заявок на відшкодування з бюджету ПДВ на загальну суму 5,2 млн. грн., порушено 3 кримінальні справи відносно службових осіб підприємств, які здійснювали незаконне декларування бюджетного відшкодування ПДВ.

Із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 8,3 млн. грн., у тому числі товарів підакцизної групи – майже на 3 млн. грн. Припинено діяльність дванадцяти підпільних цехів з виробництва товарів народного споживання.

Проведено 5 перевірок щодо відпрацювання грального бізнесу, за результатами яких встановлені факти незаконного проведення азартних ігор. Вилучено 83 одиниці грального обладнання на загальну суму 1,7 млн. грн., порушено 4 кримінальні справи за ст. 203-2 Кримінального кодексу України.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю
ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

11 березня: цей день в Україні і світі

11 березня: цей день в Україні і світі 09:02

День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини