Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 12:03:20

Чернігівщина: майже 82 млн. грн. надійшло до Держбюджету в результаті викриття схем тіньової економіки

17.08.2012   11:48Агенцiя

За сім місяців цього року податкова міліція ДПС у Чернігівській області забезпечила надходження до Державного бюджету близько 82 млн. грн., що вдвічі більше, ніж за 2011 року.

Працівниками податкової міліції викрито 61 злочини у сфері оподаткування, з яких 21 – за ухилення від сплати податків. До бюджету додатково спрямовано 8,6 млн. грн.

Фахівцями податкової міліції викрито 19 злочинів щодо незаконного виготовлення, зберігання, збуту або транспортування з метою збуту підакцизних товарів.

За результатами роботи закінчено провадження і направлено до судів 25 кримінальних справ, за якими відшкодовано завдану державі шкоду на загальну суму 5,8 млн. грн.

За участю підрозділів податкової міліції області виявлено 18 фактів безпідставного подання заявок на відшкодування з бюджету ПДВ на загальну суму 5,2 млн. грн., порушено 3 кримінальні справи відносно службових осіб підприємств, які здійснювали незаконне декларування бюджетного відшкодування ПДВ.

Із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 8,3 млн. грн., у тому числі товарів підакцизної групи – майже на 3 млн. грн. Припинено діяльність дванадцяти підпільних цехів з виробництва товарів народного споживання.

Проведено 5 перевірок щодо відпрацювання грального бізнесу, за результатами яких встановлені факти незаконного проведення азартних ігор. Вилучено 83 одиниці грального обладнання на загальну суму 1,7 млн. грн., порушено 4 кримінальні справи за ст. 203-2 Кримінального кодексу України.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю
ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

Демографічна ситуація в м.Чернігові у 2019 році. ДОВІДКА

Демографічна ситуація в м.Чернігові у 2019 році. ДОВІДКА 09:35

На 1 січня 2020 року чисельність наявного населення міста Чернігів, за оцінкою, становила 286,9 тис. осіб. За рік кількість жителів обласного центру зменшилася на 1,4 тис. осіб.

Чернігівська обласна бібліотека для дітей: запрошуємо до віртуального спілкування

Чернігівська обласна бібліотека для дітей: запрошуємо до віртуального спілкування 09:14

Любі наші читачі! Чернігівська обласна бібліотека для дітей, як і вся країна, на карантині, але ми працюємо для вас на нашому сайті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини