Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 серпня, 02:33:52

Жителі Чернігова частіше купують недорогі автомобілі

16.08.2012   17:01Агенцiя

Чернігів і область лідер в Україні за кількістю проданих недорогих нових авто.

За півроку з чернігівських автосалонів виїхало 1111 машин, вартість яких не перевищує 17 000 доларів. Це 62% від загальної кількості легкових автомобілів, проданих з січня по червень цього року включно.

А от показники по інших цінових сегментах в Чернігівській області є одними з найнижчих в країні. Авто від 17 до 35 000 доларів становить 33% всіх проданих, а автомобілів преміум і люкс класу – 5% від загальної кількості.

Всього ж за півроку в Чернігові і області було продано 1786 нових авто, на які жителі регіону витратили більше 250 мільйонів гривень.

Згідно статистики автомобільного порталу rst.ua, найпопулярнішими моделями на ринку нових авто в регіоні стали ВАЗ 2115, Hyundai Accent Sedan, ЗАЗ Sens і Renault Logan. Ці машини протягом півроку чернігівці купували найчастіше.

Однак за якісними показниками діяльності автодилерів в області, а саме збільшення зростання продажів у порівнянні з іншими регіонами варто відзначити наступні моделі авто – Renault Duster, VW Polo Sedan, Geely CK 2, Toyota Camry. У цей же список входить і популярний ВАЗ 2115.

Порівнюючи ринок автопродажів в Чернігові з іншими областями України варто відзначити, що регіон посідає 18 місце з 25, будучи сусідами з Сумами та Закарпаттям. Перше місце утримує Київ. У столиці за півроку купили 28 000 нових легкових автомобілів, на які кияни витратили близько 6 мільярдів гривень. Всього ж українці за півроку скупилися новими машинами на 19,5 мільярдів гривень.

Прес-служба RST.ua

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57

Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.

 Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року

Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55

Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:51

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

27 серпня: цей день в Україні і світі

27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50

День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини