Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 20:20:44

Жителі Чернігова частіше купують недорогі автомобілі

16.08.2012   17:01Агенцiя

Чернігів і область лідер в Україні за кількістю проданих недорогих нових авто.

За півроку з чернігівських автосалонів виїхало 1111 машин, вартість яких не перевищує 17 000 доларів. Це 62% від загальної кількості легкових автомобілів, проданих з січня по червень цього року включно.

А от показники по інших цінових сегментах в Чернігівській області є одними з найнижчих в країні. Авто від 17 до 35 000 доларів становить 33% всіх проданих, а автомобілів преміум і люкс класу – 5% від загальної кількості.

Всього ж за півроку в Чернігові і області було продано 1786 нових авто, на які жителі регіону витратили більше 250 мільйонів гривень.

Згідно статистики автомобільного порталу rst.ua, найпопулярнішими моделями на ринку нових авто в регіоні стали ВАЗ 2115, Hyundai Accent Sedan, ЗАЗ Sens і Renault Logan. Ці машини протягом півроку чернігівці купували найчастіше.

Однак за якісними показниками діяльності автодилерів в області, а саме збільшення зростання продажів у порівнянні з іншими регіонами варто відзначити наступні моделі авто – Renault Duster, VW Polo Sedan, Geely CK 2, Toyota Camry. У цей же список входить і популярний ВАЗ 2115.

Порівнюючи ринок автопродажів в Чернігові з іншими областями України варто відзначити, що регіон посідає 18 місце з 25, будучи сусідами з Сумами та Закарпаттям. Перше місце утримує Київ. У столиці за півроку купили 28 000 нових легкових автомобілів, на які кияни витратили близько 6 мільярдів гривень. Всього ж українці за півроку скупилися новими машинами на 19,5 мільярдів гривень.

Прес-служба RST.ua

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини