Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 лютого, 10:27:10

На Чернігівщині триває посівна кампанія

04.05.2019   11:51Агенцiя

Уже підготовлено 580 тисяч гектарів ґрунту під ярину – 59% до прогнозу.

Посіяно понад 450 тисяч гектарів ярих культур (близько 46% прогнозованих обсягів) – майже на 121 тисяч гектарів більше, ніж у відповідний період минулого року.

Зокрема, ярі зернові та зернобобові висіяно на понад 240 тисячах гектарів, з них зернової кукурудзи – на 180.

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації, посіяно 61% соняшнику – майже 127 тисяч гектарів. 12 районів розпочали посів сої.

У Варвинському, Сосницькому, Куликівському, Козелецькому, Сновському та Коропському районах посів ярини виконано на більш ніж половині площ, відведених під посів.

Прискорити темпи проведення посівної кампанії повинні сільськогосподарські підприємства Ріпкинського, Ніжинського, Семенівського та Носівського районів, де посіяно менше третини прогнозованих обсягів.

Останні новини Чернігівщини

Допомога найбільш вразливим: чернігівці почали отримувати «пакунки тепла»

Допомога найбільш вразливим: чернігівці почали отримувати «пакунки тепла» 08:47

До обласного центру надійшла перша тисяча «пакунків тепла» для найвразливіших категорій населення. Їх вже почали видавати у Чернігівському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Разом переможемо: Чернігівщина долучається до національного проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» 08:36

Цього року в Україні стартує національний спортивний проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги». Серед представлених видів спорту – баскетбол, волейбол, черліденг та футзал.

12 лютого: цей день в Україні і світі

12 лютого: цей день в Україні і світі 08:28

12 лютого відзначають Міжнародний день науки і гуманізму, Міжнародний день запобігання насильницькому екстремізму, який сприяє тероризму, День сексуального і репродуктивного здоров’я, Міжнародний день проти використання дітей-солдатів, Міжнародний день шлюбних агентств.

 На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.

Енергостійкість бізнесу в дії…

Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55

Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.