Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 22:31:46

КРУ провело останню колегію

03.11.2011   14:56Агенцiя

Сьогодні Контрольно-ревізійне управління в Чернігівській області на розширеному засіданні колегії підбило підсумки роботи за 9 місяців року.

– Вірогідно, це остання колегія в КРУ, – наголосив, відкриваючи засідання, начальник управління Юрій Євдокімов.- Наступна, за підсумками контрольно-ревізійної роботи в 2011 році, буде проводитися в Фінансовій інспекції, в яку невдовзі буде реорганізовано Контрольно-ревізійне управління.

У своєму виступі Юрій Євдокімов зупинився на найсуттєвіших недоліках в організації та проведенні контрольних заходів. Окремо він акцентував увагу колег на обов’язковості невідкладного реагування на звернення громадян.

Докладний аналіз результатів діяльності КРУ зробив перший заступник начальника управління Сергій Нікітченко.

За словами доповідача, в цілому службі в області вдалося забезпечити підвищення ефективності більшості напрямків контрольно-ревізійної роботи. З початку року виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму близько 68 млн грн. При цьому забезпечено відшкодування втрат державних ресурсів на суму більше 46 млн грн. За матеріалами ревізій КРУ порушено 98 кримінальних справ.

Прес-служба КРУ в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07

Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні

На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03

Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини