Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 грудня, 02:28:12

На Чернігівщині податківці виявили приховані податки на суму понад 100 тис.грн.

15.08.2012   17:07Агенцiя

До яких тільки хитрощів не підштовхує деяких керівників спокуса приховати податки. Але якими б завуальованими не були їхні схеми ухилення від оподаткування, фахівці податкової їх виявляють.

Під час перевірки одного з підприємств Чернігівщини, яке надає офсетні та поліграфічні послуги, фахівці управління податкового контролю юридичних осіб ДПС у Чернігівській області встановили, що з метою мінімізації податків товариство декларувало “віртуальні” збитки за попередні роки господарської діяльності.

Перевіркою встановлено порушення вимог законодавства в частині завищення податкового кредиту за рахунок включення до його складу ПДВ у розмірі 99 тис.грн. за придбання обладнання (офсетної друкарської машини) у львівського постачальника. До того ж встановлено завищення нарахованої суми амортизації на придбане обладнання, яку відображено в декларації з податку на прибуток у складі витрат, що враховуються при обчисленні об’єкта оподаткування, у розмірі 99 тис.грн.

Використовуючи матеріали документальної позапланової невиїзної перевірки львівського підприємства, які надіслані ДПІ у Сихівському районі м. Львова, всі договори поставок товарів покупцям визнано нікчемними. До такого висновку дійшли чернігівські податківці, оскільки встановлено, що на підприємстві відсутні необхідні умови для здійснення господарської та економічної діяльності, до того ж не має технічного персоналу, основних фондів, виробничих активів та транспортних засобів.

Також з’ясовано, що задекларовані операції не були підтверджені відповідними розрахунковими, платіжними та іншими документами, обов’язковість ведення і зберігання яких, передбачена правилами ведення податкового обліку.

За результатами перевірки чернігівському підприємству, з урахуванням інших встановлених порушень, доведеться сплатити до бюджету майже 117 тис.грн. податку на додану вартість. Збитки підприємства зменшено майже на 417 тис.грн..

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю
ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

8 грудня у Чернігівській області оголошено днем жалоби за загиблими у ДТП під Брусиловом

8 грудня у Чернігівській області оголошено днем жалоби за загиблими у ДТП під Брусиловом 19:06

Про це йдеться у розпорядженні голови ОДА № 1080 від 7 грудня 2021 року.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 175 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 175 нових випадків COVID-19 18:24

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 грудня в області зафіксовано 175 нових випадків COVID-19. Зокрема 81 — у Ніжинському районі, 72 — у Чернігівському (в тому числі 59 — у Чернігові) та 22 — у Корюківському. 59 захворілих госпіталізовані.

 Змістовно від МОЗ: Як зберегти психічне здоров’я під час пандемії COVID-19

Змістовно від МОЗ: Як зберегти психічне здоров’я під час пандемії COVID-19 14:54

Не перший рік весь світ живе в умовах нової реальності, коли пандемія COVID-19 вплинула на всі сфери суспільного життя. Вона також впливає і на тих, хто не хворів на COVID-19. Втома від карантину, втрата рідних та друзів, зміна формату роботи, поширення фейків та негативно забарвленої інформації чинять вплив на психічний стан людей. Реакція на пандемію COVID-19 з боку психічної системи людини є цілком нормальною.

Зіткнення автобуса і автофургона поблизу Чернігова з чисельними жертвами - зареєстровано кримінальне провадження

Зіткнення автобуса і автофургона поблизу Чернігова з чисельними жертвами - зареєстровано кримінальне провадження 14:25

Чернігівська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному проваджені за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 3 ст. 286 КК України).

Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді

Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді 14:22

На початку кожного місяця, судові охоронці Чернігівщини проводять розширену нараду щодо підведення підсумків діяльності та постановки завдань на наступний період. Не став винятком й грудень.