Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 21:45:04

Природний рух населення в Чернігівській області за січень-червень 2012 року. ДОВІДКА

13.08.2012   15:21

За січень-червень 2012 р. в Чернігівській області народилося 4878 малюків (2487 хлопчиків та 2391 дівчинка), що на 4,6% більше, ніж за відповідний період 2011р. Показник народжуваності зріс з 8,6‰ до 9,0‰.

Найвищим він був у Чернігівському районі (11,8‰), а найменшим – у Ріпкинському (7,3‰).

Традиційно, більшість жінок народила першу дитину (50,9% усіх народжених), понад третину (34,9%) – другу. Третю й більше дитину зважилися народити 694 жінки. По двоє з них народили дев’яту та десяту за рахунком дитину.
Кожен четвертий малюк народився в матерів, які не перебували в зареєстрованому шлюбі. Середній вік жінок, що народжували, складав 27 років. Наймолодшими мамами стали одна 14-річна та сім 15-річних дівчат, а найстарша – народила першу дитину в 53 роки. Серед народжених було 75 двоєн та одна трійня.

У січні-червні 2012 р. в області померло на 1,1% менше людей, ніж за цей же період минулого року (10231 проти 10349). Рівень смертності порівняно із січнем-червнем 2011 р. знизився з 19,1‰ до 18,9‰.

Чисельність наявного населення області на 1 липня 2012 р., за попередніми розрахунками, склала 1084,2 тис. осіб.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39

У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31

День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини