У березні на Чернігівщині зібрано майже на 46 млн грн більше податкових платежів, ніж торік
За березень 2019 року по Чернігівській області до бюджетів усіх рівнів зібрано 829 млн грн податків, зборів та обов’язкових платежів. Досягнуто приросту до відповідного періоду минулого року майже на 6 відс. або на 46 млн гривень.
Державний бюджет наповнено на 431,4 млн грн., що дещо менше, ніж торік – на 1,4 відс. або на 6 млн гривень. Основне скорочення – по надходженню рентних платежів – на 25,7 відс. (на 26 млн гривень), адже у березні минулого року крім поточних зобов’язань було сплачено кошти у рахунок погашення боргу по рентній платі за нафту та газ.
По переважній більшості інших бюджетоформуючих платежів досягнуто та перевищено рівень березня 2018 року. Суттєвий приріст по податку на доходи фізичних осіб та військовому збору – на 20 відс. (+21,1 млн.грн.), по частині прибутку державних підприємств, що вилучається до бюджету – у 2,4 рази (+3,2 млн гривень). По податку на додану вартість зібрано на 0,6 млн грн більше, ніж торік.
До місцевих бюджетів у березні платниками області сплачено 398 млн грн. податків та зборів. Приріст до минулого року – майже на 15 відс. (+51,7 млн гривень).
В структурі наповнення місцевого бюджету найбільша частка припадає на податок на доходи фізичних осіб – 69 відс., якого надійшло 275,8 млн грн. (більше минулорічного показника на 16,9 відс. або на 40 млн гривень). Питома вага податку на майно – 18 відс., сплачено - 72 млн грн., приріст 36 відс. (+19,2 млн гривень). Частка єдиного податку – 5 відс., якого платниками сплачено 20,3 млн грн., приріст на 7 відс. або на 1,4 млн гривень.
Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у березні 2019 року сплачено 380 млн гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 22 відс. або на 68,8 млн гривень.
Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.
Громади продовжують формувати мережу для впровадження реформи профільної середньої освіти 10:46
У жовтні команда експертів з питань місцевого самоврядування Швейцарсько-українського проєкту DECIDE — Алла Бондар, Олена Гуленко та Юрій Орел — провела серію консультацій з представниками 11 територіальних громад Чернігівської області.
У Чернігові стартує безкоштовний курс підготовки дітей до школи — як записатися 10:33
У Чернігові відкрили набір на курс підготовки до школи для дітей, які підуть у перший клас восени 2026 року. Програма допоможе малечі легко адаптуватися до шкільного життя, розвинути базові навички та полюбити навчання. Участь безоплатна.
Ринок праці мовою цифр 10:28
Чернігівщина на Національному форумі з питань реалізації порядку денного 1325 10:20
Делегація Чернігівської області взяла участь у Національному форумі «Від уроків до дій: реалізація порядку денного 1325 «Жінки, мир, безпека» в Україні», що днями відбувся у Києві.