Домогосподарства області за березень отримають у середньому майже 1860 гривень субсидії
На виплату субсидій у готівковій формі за лютий поточного року було спрямовано близько 260,8 мільйона гривень. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації.

Ще 262,4 мільйона гривень передбачено для виплат субсидій за березень.
Реєстри на таку суму органи соціального захисту населення області направили до Міністерства соціальної політики України. Середній розмір житлової субсидії у березні – 1858,72 гривні.
Монетизація субсидій відбувається за ініціативи Президента України Петра Порошенка в рамках програми боротьби з бідністю.
Нагадаємо, пенсіонери отримують субсидію разом з пенсією, інші субсидіанти – через Ощадбанк.
На сьогодні в області житлові субсидії надаються 173,6 тисячі домогосподарств.
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.