У вересні чернігівські приватизатори чекають інвесторів на великий аукціон
Регіональним відділенням ФДМУ по Чернігівській області оголошено аукціон з продажу об’єктів державної власності разом із земельними ділянками, на яких вони розташовані, а саме:

- будівлі складу площею 84,5 кв.м. (разом із земельною ділянкою), що знаходиться за адресою: м. Мена, вул.Радянська, 32-б, яка не ввійшла до статутного фонду та перебуває на балансі ВАТ «Менське АТП-17442». Початкова ціна продажу об'єкта разом із земельною ділянкою з урахуванням ПДВ становить 45548,81 грн., у т.ч. вартість земельної ділянки з урахуванням ПДВ - 11852,57 грн
- індивідуально визначеного майна у складі: будівля гаражу на 4 бокси загальною площею 115,2 кв.м та естакада (навіс) (разом із земельною ділянкою), що знаходиться за адресою: м. Мена, вул. Піонерська, 2, яке не ввійшло до статутного фонду та перебуває на балансі ПАТ ”Чернігівнафтопродукт”. Початкова ціна продажу об'єкта разом із земельною ділянкою з урахуванням ПДВ становить 86262,26 грн., у т.ч. вартість земельної ділянки з урахуванням ПДВ - 21998,06 грн.;
- колишньої будівлі суду у складі: адмінбудівля площею 215,4 кв. м, гараж площею 22,2 кв. м, хлів площею 14,3 кв. м, огорожа (разом із земельною ділянкою), що знаходяться за адресою: м. Мена, вул.Жовтнева, 20 та перебувають на балансі територіального управління ДСА України в Чернігівській області. Початкова ціна продажу об'єкта разом із земельною ділянкою з урахуванням ПДВ становить 232433,95 грн., у т.ч. вартість земельної ділянки з урахуванням ПДВ - 40122,89 грн.
Аукціон призначений на 07 вересня 2012 року.
Служба з організації та проведення аукціону - регіональне відділення ФДМУ по Чернігівській області, адреса: 14000, м. Чернігів, проспект Миру, 43, кім. 319, тел. 676-302, заяви про приватизацію об’єктів приймаються з 8-00 до 17-00, крім суботи та неділі.
Потенційних покупців, яких цікавить інформація про об’єкти та умови їх продажу, просимо звертатися до регіонального відділення ФДМУ по Чернігівській області за адресою: м.Чернігів, проспект Миру,43, тел.676-302.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).