Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 жовтня, 20:03:26

Селяни Чернігівщини отримали півмільйона гривень за телят

06.08.2012   11:22Агенцiя

Селяни, яким з початку липня почали виплачувати грошові дотації за збереження молодняку великої рогатої худоби, вже отримали понад півмільйона гривень.

Про це з посиланням на оперативні дані повідомили у прес-службі Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Так, на початок серпня в області дотацію за молодняк великої рогатої худоби на суму 528 тисячі отримали 1018 власників ВРХ у Чернігівській області, які подали відповідні документи.

Нагадаємо, що згідно постанови Кабінету Міністрів України №342 від 23 квітня 2012 року українські селяни мають право на дотацію за утримання молодняку великої рогатої худоби. Право на дотацію мають фізичні особи, які утримують молодняк великої рогатої худоби віком від 3-х до 15-ти місяців. За його збереження протягом 15 місяців вони отримають по 1000 гривень за кожну голову.

Наразі в області продовжується прийом документів від селян, згідно яких виплачуватимуться кошти. Найбільше за дотаціями звернулося селян з Щорського (182 особи), Куликівського (160), Ічнянського (126), Бобровицького та Носівського (по 111) районів. Зовсім мало надходить заявок на отримання державної підтримки від власників тварин Срібнянського (40),  Корюківського (47) та Чернігівського (53) районів.


Довідка. Щоб отримати згадану дотацію, власникові худоби треба звернутись до сільської, селищної чи міської ради для здійснення запису у погосподарській книзі про народження теляти. Потім необхідно провести ідентифікацію і реєстрацію даної тварини. Для цього власник має звернутись до фахівців ветеринарної служби або до державного підприємства "Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин".

Крім цього також треба відкрити рахунок у банку, на який буде перераховано дотацію (і взяти довідку про відкриття), зробити копію паспорта громадянина України та документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб. Копії усіх зазначених документів необхідно подати до сільських, селищних чи міських рад

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.