За підсумками минулого року - Чернігівщина серед лідерів у галузі рослинництва
Торік удруге поспіль область перетнула чотиримільйонну позначку зібраного врожаю зернових та зернобобових культур – отримано майже 4,9 мільйона тонн. Це на 808 тисяч тонн, або майже на 20 % більше попереднього рекорду 2017 року. Рівень урожайності склав 68,5 центнера з гектара (+ 9,7 центнера з гектара).
У загальнодержавному рейтингу валового збору зернових Чернігівщина третя після Полтавщини і Вінничини. За врожайністю – четверта.
Найбільше зерна намолотили сільгоспвиробники Бобровицького, Прилуцького, Ічнянського, Бахмацького, Ніжинського, Носівського, Чернігівського та Борзнянського районів.
Крім того, область посіла перші місця за валовим збором жита, вівса та картоплі, друге – за врожаєм кукурудзи на зерно.
До слова, загальна посівна площа сільськогосподарських культур під урожай 2018 року, включаючи озимі та багаторічні трави, сягнула близько 1,3 мільйона гектарів – майже на 30 тисяч гектарів більше, ніж у 2017-му.
У структурі посівів зернові культури займали 56,3 %, технічні – 28,5 %, картоплеовочева група – 6,8 %, кормові – 8,5 %.
За інформацією Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.