Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА
Обсяги невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області на 1 січня 2019 року зафіксовано на рівні 17,2 млн.грн.
Дві третини загальної суми боргу (67%, або 11,6 млн.грн) припадає на економічно активні підприємства області, 15%, або 2,5 млн.грн – на підприємства-банкрути, решта – на підприємства, які призупинили свою економічну діяльність (неактивні).
Головними боржниками з невиплати заробітної плати залишаються промислові підприємства (58%).
На підприємствах обласного центру утворено 68% загальної суми боргу, на підприємствах м.Ніжина – 27%.
На початок поточного року вчасно не отримали заробітну плату близько тисячі працівників, кожному з яких заборговано в середньому 13 тис.грн.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22
Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.
156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19
Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.
На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01
До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40
Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.
Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37
1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.