Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 21:52:14

Про підсумки роботи промисловості у 2018 році. ДОВІДКА

24.01.2019   16:03Агенцiя

За підсумками 2018 р. індекс промислової продукції Чернігівської області становив 98,7%.

У добувній промисловості виробництво склало 103,2%, у переробній промисловості – 96,8%, у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 103,3%.

На підприємствах із виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів обсяг промислової продукції порівняно з 2017 р. становив 95,2%.

Спостерігалося зменшення випуску свіжих чи охолоджених яловичини і телятини,  свіжої чи охолодженої свинини, ковбасних виробів, оселедців солоних, вершкового масла жирністю не більше 85%, хліба та хлібобулочних виробів. Водночас зросло виробництво соняшникової нерафінованої олії, молока та вершків незгущених, свіжого неферментованого сиру, борошна, безалкогольних напоїв.

Серед підприємств переробної промисловості відбулося зростання у  виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності (на 10,2%) та металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 20,6%).


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.