Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 грудня, 07:17:23

Співробітники Чернігівської митниці викрили схему незаконного вивезення з України лісоматеріалів

02.11.2011   12:31

При здійсненні аналітично-пошукових заходів співробітники служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Чернігівської митниці викрили незаконну схему експортних поставок лісоматеріалів.

Українська фірма протягом липня-серпня 2011 року здійснювала поставки пиломатеріалів хвойних порід з України до Ірану. Згідно контракту покупцем товару виступала фірма, що зареєстрована у Новій Зеландії.

При здійсненні перевірки співробітники митниці встановили, що фірма, яка нібито купувала товар, припинила своє існування 6 липня 2011 року. Але, всупереч даному факту, український підприємець продовжував продавати неіснуючій фірмі товар.

Фактично після ліквідації фірми-покупця наш співвітчизник здійснив на її адресу 7 поставок.

Митницею порушено адміністративну справу за фактом незаконного вивезення з України товару “пиломатеріал обрізний хвойних порід (сосна)” загальною вартістю понад 627 тисяч гривень. Триває провадження у справі.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина планове завдання з призову виконала на 100 відсотків

Чернігівщина планове завдання з призову виконала на 100 відсотків 15:19

Загалом з Чернігівщини, згідно планового завдання, на військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань відправили понад 470 призовників.

Суспільне оновлює ранкове мовлення в регіонах

Суспільне оновлює ранкове мовлення в регіонах 14:57

За підтримки міжнародних партнерів Суспільне розпочало дослідження аудиторії в регіонах, щоб оцінити власні програми регіонального мовлення та їхню відповідність запитам аудиторії.

Антимонопольним комітетом накладено на

Антимонопольним комітетом накладено на "Чернігівгаз" штраф - 13 млн грн 14:40

АМКУ оштрафував 16 облгазів на 278 млн грн та зобов’язав порушників здійснити перерахунок побутовим споживача.

Названі переможці

Названі переможці "Футбольної Сіверщини – 2019" 14:28

Головна футбольна подія року, в рамках якої вшанували кращих представників чернігівського футболу - "Футбольна Сіверщина – 2019" відбулась 11 грудня.

Восьмі

Восьмі "Розумовські зустрічі" зібрали експертів з усієї України та із закордону 14:17

Близько 80 науковців, освітян, представників органів влади, громадськості, в тому числі з Білорусі, Польщі, США та різних куточків України зібралися сьогодні у Чернігові на традиційну міжнародну науково-практичну конференцію «Розумовські зустрічі».