Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 12:37:28

На кінець червня населення Чернігова заборгувало за житлово-комунальні послуги 65,2 млн.грн

03.08.2012   07:39

У І півріччі 2012 року жителі обласного центру сплатили за спожиті житлово-комунальні послуги 189,7 млн.грн. Нараховані за півріччя суми відшкодовано на 101,6%.

У червні середні нарахування на одного власника особового рахунку за житлово-комунальні послуги та електроенергію (з розрахунку 150 кВт/год на місяць) становили 279,86 грн.

На кінець червня населення заборгувало за житлово-комунальні послуги 65,2 млн.грн. Найбільшу частку боргу становила заборгованість за централізоване опалення та гаряче водопостачання – 49,9%.
Середній термін заборгованості становив 2,1 місяця.

Борги за 3 місяці й більше мали: за централізоване опалення та гаряче водопостачання – 55,2% власників особових рахунків, за утримання будинків, споруд і прибудинкових територій – 17,9%, за газопостачання – 13,5%, за вивезення побутових відходів – 15,0%, за централізоване водопостачання та водовідведення – 5,5%.

Крім того, 2,7 млн.грн. становила заборгованість за електроенергію, а боржниками за 3 місяці й більше з цього виду послуг були 1,6% користувачів.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

Громади Чернігівщини отримали 17 новеньких шкільних автобусів 10:17

Учора в Чернігові, Ніжині і Прилуках шкільний автотранспорт передали громадам області. Автобуси поїхали в Березнянську, Городнянську, Киїнську, Козелецьку, Куликівську, Вертіївську, Комарівську, Лосинівську, Мринську, Ладанську, Срібнянську, Сухополов'янську, Корюківську, Сновську, Понорницьку і Новгород-Сіверську громади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини