Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 00:59:07

Виїзне розширене засідання Колегії облдержадміністрації у Чернігівському районі

02.08.2012   21:10

2 серпня у Чернігівському районі пройшло виїзне розширене засідання Колегії облдержадміністрації.

Під час практичної частини заходу голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, заступники голови облдержадміністрації, голови райдержадміністрацій оглянули реконструйоване картоплесховище, сільськогосподарську техніку та демонстраційні поля підготовки площ під посів ТОВ “Чернігівська індустріальна молочна компанія” у с. Шибиринівка.

ТОВ “Чернігівська індустріальна молочна компанія” є багатогалузевим господарством, яке спеціалізується в тваринництві – на молочному скотарстві, в рослинництві – на вирощуванні зернових та технічних культур. Підприємство обробляє сільськогосподарські угіддя землю на умовах оренди площею 16,5 тис. га. на території Роїщенської, Халявинської, Хмільницької, Пльохівської, Рудківської, Новобілоуської, Жукотківської та Левковицької сільських рад.

За словами голови облдержадміністрації, це господарство є зразком втілення в життя нових передових напрямків відродження рослинництва, яке за умови подальшого розвитку має всі перспективи стати прикладом поєднання використання новітніх технологій з соціальною відповідальністю за розвиток Чернігівського району.

“Вирощене на полі повинне дійти до споживача у готовому продукті. Вся додана вартість повинна залишитися в області, а отже за тваринництвом постає питання переробки. Тому попереду у керівників районів дуже багато системної роботи у цьому напрямку”, – зауважив керівник області.

У с. Довжик учасники заходу ознайомилися з роботою ПрАТ «Чернігівське головне підприємство по племінній справі в тваринництві» та ходом будівництва І черги молочно-товарного комплексу.

Велика рогата худоба молочного напрямку продуктивності налічує у господарстві 411гол., з них 179 корів.

За період січень-червень вироблено 338 тонн молока, що на 70 тонн більше відповідного періоду минулого року.

З початку року вироблено 21 тонна м'яса великої рогатої худоби в живій вазі, що на 5 тонн більше відповідного періоду минулого року.

Господарство одне з перших в районі переходить на безприв’язне утримання худоби з застосуванням енергозберігаючих технологій з використанням для доїння корів у доїльному залі типу " Паралель".

Останнім об’єктом, який відвідали учасники заходу, став КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» у м. Чернігів, де вони ознайомилися з організацією роботи закладу, оглянули навчально-дослідні ділянки, кімнати гурткової роботи та музей хліба.

Як зазначив Володимир Хоменко, перебування на обласній станції юних натуралістів має стати суттєвим поштовхом до відновлення діяльності такої важливої справи, як трудове навчання та виховання учнівської молоді. «Маю на увазі комплексний підхід до вирішення питання – це і науково-дослідницька робота, профорієнтація молоді, організація позашкільної та позаурочної зайнятості школярів.

У кожній школі необхідно відновити роботу з дещо забутої, але такої корисної справи, як діяльність навчально-дослідницьких ділянок, учнівських виробничих бригад, екологічних експедицій», - наголосив керівник області.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.