Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 жовтня, 05:21:08

Виїзне розширене засідання Колегії облдержадміністрації у Чернігівському районі

02.08.2012   21:10

2 серпня у Чернігівському районі пройшло виїзне розширене засідання Колегії облдержадміністрації.

Під час практичної частини заходу голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, заступники голови облдержадміністрації, голови райдержадміністрацій оглянули реконструйоване картоплесховище, сільськогосподарську техніку та демонстраційні поля підготовки площ під посів ТОВ “Чернігівська індустріальна молочна компанія” у с. Шибиринівка.

ТОВ “Чернігівська індустріальна молочна компанія” є багатогалузевим господарством, яке спеціалізується в тваринництві – на молочному скотарстві, в рослинництві – на вирощуванні зернових та технічних культур. Підприємство обробляє сільськогосподарські угіддя землю на умовах оренди площею 16,5 тис. га. на території Роїщенської, Халявинської, Хмільницької, Пльохівської, Рудківської, Новобілоуської, Жукотківської та Левковицької сільських рад.

За словами голови облдержадміністрації, це господарство є зразком втілення в життя нових передових напрямків відродження рослинництва, яке за умови подальшого розвитку має всі перспективи стати прикладом поєднання використання новітніх технологій з соціальною відповідальністю за розвиток Чернігівського району.

“Вирощене на полі повинне дійти до споживача у готовому продукті. Вся додана вартість повинна залишитися в області, а отже за тваринництвом постає питання переробки. Тому попереду у керівників районів дуже багато системної роботи у цьому напрямку”, – зауважив керівник області.

У с. Довжик учасники заходу ознайомилися з роботою ПрАТ «Чернігівське головне підприємство по племінній справі в тваринництві» та ходом будівництва І черги молочно-товарного комплексу.

Велика рогата худоба молочного напрямку продуктивності налічує у господарстві 411гол., з них 179 корів.

За період січень-червень вироблено 338 тонн молока, що на 70 тонн більше відповідного періоду минулого року.

З початку року вироблено 21 тонна м'яса великої рогатої худоби в живій вазі, що на 5 тонн більше відповідного періоду минулого року.

Господарство одне з перших в районі переходить на безприв’язне утримання худоби з застосуванням енергозберігаючих технологій з використанням для доїння корів у доїльному залі типу " Паралель".

Останнім об’єктом, який відвідали учасники заходу, став КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» у м. Чернігів, де вони ознайомилися з організацією роботи закладу, оглянули навчально-дослідні ділянки, кімнати гурткової роботи та музей хліба.

Як зазначив Володимир Хоменко, перебування на обласній станції юних натуралістів має стати суттєвим поштовхом до відновлення діяльності такої важливої справи, як трудове навчання та виховання учнівської молоді. «Маю на увазі комплексний підхід до вирішення питання – це і науково-дослідницька робота, профорієнтація молоді, організація позашкільної та позаурочної зайнятості школярів.

У кожній школі необхідно відновити роботу з дещо забутої, але такої корисної справи, як діяльність навчально-дослідницьких ділянок, учнівських виробничих бригад, екологічних експедицій», - наголосив керівник області.
 

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини розслідує обставини отримання вогнепального поранення мешканцем Ніжинського району

Поліція Чернігівщини розслідує обставини отримання вогнепального поранення мешканцем Ніжинського району 18:31

Поліцейські встановили, що 39-річного мешканця Мринської громади було поранено у живіт кулею з нарізного карабіна.

Ми зібралися вирішити питання, які тягнуться роками та десятиріччями: Дмитро Іванов про засідання екоштабу

Ми зібралися вирішити питання, які тягнуться роками та десятиріччями: Дмитро Іванов про засідання екоштабу 18:24

В обласній державній адміністрації продовжують шукати способи вирішення проблем із довкіллям Чернігівщини.

У бібліотеці Короленка провели круглий стіл

У бібліотеці Короленка провели круглий стіл "Чернігів і чернігівці в житті та науковій спадщині Сергія Єфремова…" 18:16

21 жовтня у читальному залі Чернігівської ОУНБ імені В. Г. Короленка зібралися дослідники та шанувальники наукової діяльності та громадсько-політичного життя історика літератури, академіка УАН і віце–президента ВУАН, автора унікальної праці "Історія українського письменства", безлічі наукових та публіцистичних книг та статей Сергія Єфремова.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 831 новий випадок COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 831 новий випадок COVID-19 18:11

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 жовтня в області зафіксовано 831 новий випадок COVID-19.

На Чернігівщині СБУ викрила корупційну схему збагачення чиновників одного із комунальних лісгоспів

На Чернігівщині СБУ викрила корупційну схему збагачення чиновників одного із комунальних лісгоспів 18:00

На Чернігівщині співробітники СБУ викрили «діяльність» посадових осіб одного із лісгоспів, які організували схему реалізації необлікованої деревини підприємцям для подальшого експорту.