Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 травня, 14:41:58

Обсяг реалізованих послуг підприємствами Чернігівської області в I півріччі 2012 року. ДОВІДКА

02.08.2012   10:42

У І півріччі 2012 року кожне шосте підприємство сфери нефінансових послуг області здійснювало операції з нерухомим майном та надавало транспортні послуги, кожне одинадцяте надавало послуги у сфері інжинірингу, геології та геодезії, кожне чотирнадцяте - послуги пошти та зв'язку.

Суттєвою була частка (від 4 до 6%) підприємств, що займалися організацією перевезення вантажів, діяли у сфері культури та спорту, відпочинку та розваг, у сфері інформатизації, надавали індивідуальні послуги населенню, займалися проведенням розслідувань та забезпеченням безпеки тощо.

Сфера послуг дає можливість працевлаштувати значну кількість жителів області. Чисельність штатних працівників на цих підприємствах становила понад 21 тис.осіб, що складає 9,7% їх загальної кількості в області. 
 
Найбільша частка працівників зосереджена на підприємствах транспорту (26,7%), пошти та зв'язку (25,3%).

Обсяг реалізованих послуг (включаючи ПДВ) за І півріччя 2012 року становив 1322,9 млн.грн. (проти 1185,5 млн.грн. у І півріччі 2011 р.).                                                                     
Кожна третя гривня - від реалізації послуг підприємствами м.Чернігова. Значним був також внесок підприємств міст Ніжин та Прилуки.
 
У структурі реалізованих послуг майже половину (49,4%) складали послуги пошти та зв'язку.
Одним мешканцем області було спожито послуг за І півріччя 2012 року у середньому на суму 1218 грн.

Найбільш доступними вони були жителям обласного центру (1726 грн.), міст Ніжин (1157 грн.), Прилуки (798 грн.) та Щорського району (805 грн.).

Останні новини Чернігівщини

Меморіальний захід

Меморіальний захід "Пам’ятаємо! Боремося! Крим — це Україна!" 13:46

Меморіальний захід з нагоди Дня боротьби за права кримськотатарського народу та Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу відбувся в обласному центрі за участю голови облдержадміністрації Анни Коваленко, керівництва обласної та міської рад, представників духовенства, ГО «Кримська громада», інших громадських об’єднань, військовослужбовців Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, вихідців з Криму, учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.

Правоохоронці викрили групу зловмисників, які утримували в неволі два десятки людей

Правоохоронці викрили групу зловмисників, які утримували в неволі два десятки людей 13:35

В спальному районі Чернігова у приватному будинку із заґратованими вікнами правоохоронці припинили діяльність так званого «реабілітаційного центру з ідеологічним одужанням», де проти волі утримувалися два десятки людей віком від 18 до 50-ти років.

За минулу добу рятувальники 7 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

За минулу добу рятувальники 7 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 13:20

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 2 пожежі в житловому секторі громадян.

За 4 місяці рахунок держави поповнився на майже 24 мільйони гривень

За 4 місяці рахунок держави поповнився на майже 24 мільйони гривень 13:13

«Гаманець» держави поповнюється з різних джерел, зокрема рахунком оплати відповідних послуг, обов’язкових щомісячних платежів, а також через накладені за вчинення адміністративних правопорушень штрафи.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 415 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 415 осіб 09:47

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, cтаном на 18 травня в області щеплено першою та другою дозою 22639 людей.