Найбільше грошей жителі Чернігівщини витрачають на товари та послуги
Номінальні доходи населення області за І квартал 2012р. порівняно з відповідним періодом 2011р. збільшилися на 12,6%.
Наявний доход, який може бути використаний населенням на придбання споживчих товарів та послуг, збільшився на 9,7%. При цьому реальний доход, що визначається з урахуванням цінового фактора (індекса інфляції), виріс на 8,4%.
Зростання наявного доходу зумовлено, збільшенням розміру соціальних допомог та інших одержаних поточних трансфертів на 14,7%, а їх частка в структурі доходів населення області складає 47,5%. Частка заробітної плати складає 36% доходів населення області (в Україні – 42,8%).
Наявний доход одного жителя області в І кварталі 2012р. становив 4018,0 грн. (на 10,7% більше, ніж у І кварталі 2011р.). В Україні наявний доход виріс на 13,9%.
Переважну частину витрат населення (85,3%) становили витрати на придбання товарів та послуг. У цілому в Україні на цю складову витрат припадає 84,9% загальної суми.
Заощадження населення нашої області у І кварталі 2012р. зросли на 18,9% порівняно з І кварталом 2011р.
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).