Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 19:13:18

З нового року значно зростає ставка екологічного податку за викиди вуглекислого газу СО2 стаціонарними джерелами

01.01.2019   11:24Агенцiя

Тобто заводами і підприємствами. Цей податок зросте з 41 копійки за тонну до 10 грн/т.

А вже до 2022 року податкова ставка за викиди СО2 в Україні повинна зрости до 25 грн/т. Такий план затвердив в листопаді 2018 року український парламент, підтримавши зміни до закону про Податковий кодекс України.

Ще в 2017 році міністр екології України Остап Семерак, аргументуючи необхідність підвищення "екологічного податку", відзначав, що проти такого рішення перш за все виступали найбільші українські бізнесмени: "Коли я почав про це говорити, то відразу повстали і металурги, і" незалежні "депутати. Мовляв, що ви робите? Якщо ставка буде на рівні Польщі, то ціна за тонну металу виросте на $5, а це зробить нас неконкурентними на світових ринках, впаде економіка, - зазначив Семерак. - до речі, в 2017 році ми вперше оприлюднили ТОП 100 забруднювачів. і один телеканал не показав цей рейтинг. Тому що власники цих підприємств і телеканалів - ті ж люди [що і власники підприємств-забруднювачів] ", - заявляв Семерак.

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини