Два маршрути області з перевізниками. Ще сім - чекають
Сьогодні підбили підсумки конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Чернігівської області.
Відповідні послуги на напрямку Чернігів – Івашківка надаватиме ТОВ «ГраАль»; ФОП Іванець В.М їздитиме на рейсі Ніжин – Терешківка. Названі перевізники не мали конкурентів, тож, за наявності необхідних документів, автоматично отримали перемогу.
Ще двом підприємцям було відмовлено через недостовірну інформацію в документах. Вони можуть усунути неточності і податися на конкурс повторно.
На маршрутах Ніжин – Богданівка та Ніжин – Шевченка перевізник сам відмовився брати участь у відборі.
Ще сім маршрутів наразі в режимі очікування. Цього разу охочих надавати там послуги не знайшлося.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression