Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 9 січня, 13:15:21

Середня заробітна плата в Чернігівської області у червні 2012 року - 2432 грн

28.07.2012   08:44

У червні 2012 р. на підприємствах, в організаціях та установах Чернігівської області (з кількістю найманих працівників не менше 10 осіб) у середньому були зайняті 220,4 тис. штатних працівників.

Їхня середня заробітна плата зросла порівняно з травнем 2012 р. на 3,7%, відносно червня 2011 р. - на 18,5% й становила 2432 грн.

Індекс реальної заробітної плати в червні п.р. порівняно
з травнем становив 104,1%, відносно червня 2011р. - 122,1%. Нарахування за одну оплачену годину склали 17,68 грн.
 
Серед більш оплачуваних у червні 2012 р. були працівники, зайняті в целюлозно-паперовому виробництві, добуванні паливно-енергетичних корисних копалин, фінансовій діяльності, державному управлінні, виробництві та розподіленні електроенергії, газу та води, де нарахування в 1,3-1,8 раза перевищили середньообласний показник.

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини