Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 червня, 14:19:47

У жовтні Чернігівське РУ ПриватБанку відзначило 17 річницю своєї діяльності

05.11.2018   10:21Агенцiя

ПриватБанк - надійний фінансовий партнер кожного другого чернігівця. 64 відділень, понад 500 фахівців, цілодобовий доступ до рахунків та проведення операцій з будь-якої точки світу - такі результати 17-річної історії.

І ці досягнення отримують високу оцінку на престижних конкурсах. Так, цьогоріч на церемонії “FinAwards” ПриватБанк здобув одразу три нагороди: Privat24 визнано кращим Інтернет-банкінгом, Картку для виплат - кращою дебетовою карткою, а депозит “Строковий у гривні” став кращим ощадним вкладом. Невід’ємна складова цього успіху - Чернігівська філія.

Перші відділення ПриватБанку почали з'являтися на Чернігівщині у 2001 році, тоді їх було лише 7 (три у Чернігові і по одному у Бахмачі, Сосниці, Мені та Прилуках).

У той час ПриватБанк у регіоні був мало впізнаваним, але ситуація змінилася дуже швидко. Вже у 2005 працювало 28 відділень, кількість яких постійно зростала. Нині в області їх 64, а також 186 банкоматів і 278 терміналів ПриватБанку.

"У численних рейтингах і  конкурсах ПриватБанк займає перші позиції. Чи це сервіси, технології, чи обслуговування - за всіма процесами стоять люди. Від їхньої небайдужості та компетенції залежить успіх усього банку. Наші спеціалісти - професійні фінансисти. Вислухати, порадити, знайти оптимальне рішення - це їхня робота. Кожен клієнт особливий, до кожного потрібно знайти індивідуальний підхід. І ми його знаходимо, - говорить директор Чернігівського регіонального управління ПриватБанку Ася Валентинівна Бойко. - Велика подяка моєму колективу Чернігівської філії  ПриватБанку за  професійність, злагоджену роботу та відповідальність"

За 17 років Чернігівське РУ зуміло заслужити повагу клієнтів. Нині заробітну плату у ПриватБанку отримують 96 тисяч  працівників бюджетних установ, ще 3000  студентів регіону одержують у нас стипендію, а 75 тисяч пенсіонерів – пенсію.

Крім цього, у Чернігівському регіональному відділенні ПриватБанку обслуговується 2153 юридичні особи і 11780 фізичних осіб-підприємців, число яких постійно зростає.

Кожен рік роботи філії – це ефективні кроки професійної команди  у напрямку розвитку банківської системи на Чернігівщині, впровадження інноваційних банківських технологій та підтримки економіки України.

“Майбутнє - за безготівковими розрахунками”, - говорить світова спільнота і ПриватБанк підтримує цю тенденцію. Завдяки QR-кодам можна зняти готівку в банкоматі без картки, придбати товари, оплатити послуги. А у Чернігові технологія стала частиною транспортного рішення.

З 2017 року оплатити проїзд в трамваях і тролейбусах можна за допомогою смартфону. Додаток Privat24 - все, що для цього потрібно. А стікери з QR-кодами є у тролейбусах та автобусах.

Серед нових інструментів успіху - оплати Apple Pay для клієнтів будь-якого українського банку, швидкий лізинг для бізнесу, пільгова програма «Підприємницьких» лімітів, програма “КУБ”, QR-платежі і багато інших.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів 09:38

Некомерційна організація ЛОК - Львівський Оборонний Кластер за фінансової підтримки компанії "N-iX" та за сприянням Юрія Хоменка передали військовослужбовцям Північного об’єднання Нацгвардії України 50 бронежилетів з пластинами 6 класу захисту.

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги 09:25

Олег, ще до початку повномасштабного вторгнення росії, отримав досвід ведення бойових дій на Донбасі. Тому він не вагаючись пішов воювати за рідну Чернігівщину.

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників 08:48

У нинішній нелегкий час кожен з нас може бути корисним суспільству. Є медична освіта? Тоді вас чекають у медзакладах області!

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові 08:43

Більше місяця в облозі і під постійними обстрілами. Серед наслідків для Чернігова — кілька тисяч пошкоджених багатоповерхівок і приватних будинків

30 червня - цей день в Україні і світі

30 червня - цей день в Україні і світі 08:41

30 червня у світі відзначають Міжнародний день парламентаризму, Міжнародний день астероїда, Міжнародний фестиваль джазу у Монреалі, Міжнародний день боротьби зі сколіозом і День соцмереж.