Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 січня, 19:20:19

Податківці Чернігівщини захистили державне майно від розкрадання

24.07.2012   13:41Агенцiя

Під час перевірки ніжинського підприємства харчової галузі працівники податкової міліції Чернігівської області виявили факт розтрати державного майна. Це дозволили собі посадовці, які зловживали службовим становищем.

Встановлено, що у березні директор підприємства перерахував близько 160 тисяч гривень готівки на рахунок донецької будівельної компанії з ознаками фіктивності. У такий спосіб він "розрахувався" за начебто виконані роботи з реконструкції млина, маркетингові послуги та пусконалагоджувальні роботи. 

Керівник та засновник фіктивного підприємства підтвердив, що зареєстрував  його за грошову винагороду - навіть не планував займатися господарською діяльністю. Ніяких угод він не укладав, не підписував і  бухгалтерських документів.

Відносно директора ніжинського підприємства слідчий відділ податкової міліції ДПС у Чернігівській області порушив кримінальну справу  за фактом розтрати державного майна у великих розмірах, шляхом зловживання службовим становищем.
Наразі слідство триває.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини