Зовнішня торгівля товарами Чернігівщини в січні–серпні 2018 року. ДОВІДКА
У січні–серпні 2018 р. зовнішню торгівлю товарами підприємства та організації Чернігівщини здійснювали з партнерами 127 країн світу.
З початку року експортовано товарів на 466 млн.дол. США, імпортовано – на 334 млн.дол. Проти січня–серпня 2017р. експорт збільшився на 34%, імпорт – на 17%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами склало 132 млн.дол. На країни Європейського Союзу в експорті товарів припадало 35%, в імпорті – 47%.
Значним попитом на зовнішньому ринку користувалися зернові культури (40% від загального експорту), вироби з паперу та картону (12%), готові харчові продукти (9%), деревина і вироби з деревини (8%), взуття (5%).
В асортименті імпорту переважали продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості (16%), полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них (15%), машини, обладнання та механізми; електротехнічне обладнання (13%), готові харчові продукти (11%), текстильні матеріали та текстильні вироби й папір та картон (по 10%), мінеральні продукти (8%).
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.