Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 серпня, 22:30:26

Роздрібна торгівля в Чернігівській області в І півріччі 2018 року. ДОВІДКА

19.09.2018   09:05Агенцiя

У І півріччі 2018р. підприємства (юридичні особи) Чернігівщини, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, реалізували населенню споживчих товарів на 5,4 млрд.грн, що на 3,3% більше порівняно з обсягами І півріччя 2017р.

При цьому продаж продовольчих товарів зріс на 5,2%, непродовольчих – на 1,5%.

Серед непродовольчих товарів чималим попитом у населення користувалися товари фармацевтичні, світлі нафтопродукти, газ стиснений та скраплений для автомобілів, побутові електротовари та освітлювальне приладдя, товари парфумерно-косметичні, автомобілі та автотовари, матеріали будівельні та залізні вироби, частка яких склала третину від усіх реалізованих споживчих товарів.
   
На продукти харчування (без алкогольних напоїв та виробів тютюнових) припадало 39% роздрібного продажу. Більше, ніж у І півріччі 2017р., було продано рибних, м’ясних та молочних продуктів, свіжих та перероблених овочів, круп, цукрових кондитерських виробів.
   
Товарів від українського виробника було реалізовано 64% від роздрібного товарообороту.


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.