Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 00:30:40

На обліку у службі зайнятості перебувало майже 26 тисяч безробітних осіб

17.09.2018   09:51Агенцiя

За словами директора обласного центру зайнятості Лідії Падалки, протягом січня-серпня поточного року Чернігівської в області лави офіційно зареєстрованих безробітних поповнили 15 тисяч громадян.

Всього ж на обліку у службі зайнятості перебувало майже 26 тисяч безробітних осіб – на 10,8 % менше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Більшість з них, а саме: 50,5% охоплено активними заходами сприяння зайнятості населення.

Зокрема, майже 7 тис. працевлаштовано, 1,5 тис. - скеровано на професійне навчання, 4,7 тис. – залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Станом на 1 вересня в області налічувалось 11,3 тис. безробітних. На кожне вільне робоче місце – черга з 5 осіб. У розрізі районів навантаження на вакансію коливається від 33осіб – у Сосницькому до 2 осіб – у Прилуцькому.


Інформацію підготувала Світлана Шеремет

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини