Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 23:26:22

Молитва і коровай – до порозуміння і достатку

18.07.2012   12:13Агенцiя

Якщо театр починається з вішалки, то ДПІ у Ріпкинському районі – з подвір’я.

Урочисте відкриття Центру обслуговування платників податків у Ріпках

Урочисте відкриття Центру обслуговування платників податків у Ріпках

 Навіть ще коли платники не переступили поріг податкової, вони відчувають, що тут їх зустрінуть привітно. Територія впорядкована, клумби милують око різнобарв’ям квітів.

А відтепер у Центрі обслуговування платників податків запропонують ще й європейський сервіс.
Заступник голови ДПС у Чернігівській області Петро Жабинець та начальник ДПІ у Ріпкинському районі Марина Весельська перерізали стрічку і запросили до нового приміщення усіх присутніх.

– Центри обслуговування платників податків працюють вже у всіх 12 податкових інспекціях Чернігівщини, – зазначив П.Н. Жабинець. – Тут надають комплекс послуг. Робота організована таким чином, щоб платники податків залишали інспекцію з гарним настроєм. А для нас, податківців, запорука гарного настрою – добровільна сплата податків.

– Понад тисяча платників податків нашого району обслуговуватимуться у цьому центрі, – сказала начальник ДПІ у Ріпкинському районі Марина Весельська. – Я бажаю, щоб у нашому сервісному центрі не було жодної суперечки, жодного конфлікту.

Серед почесних гостей на урочистостях – Благочинний Ріпкинського району, протоієрей, отець Іоан Голоботовський, настоятель місцевого Свято-Миколаївського храму.

– Як сказав сам Господь, будь-яке приміщення, кабінет, річ, якою користується людина, мають бути освяченими, – звернувся він до присутніх. – Приміщення освячується для того, щоб люди, які його відвідуватимуть, відчували в собі чистоту і благодать, любов до ближнього. Тож після освячення всі платники податків будуть приходити сюди з радістю. Нехай Господь через молитву, яку я прочитаю, благословить цю будівлю.

Він також закликав чесно сплачувати податки: “Від них залежить майбутнє України, наших діток, наших онуків”.
Платники податків, які завітали на урочистості, ділилися враженнями від відвідування Центру.

Комерційний директор виробничо-побутового підприємства “Луч” Ніна Москалець:” У новому приміщенні – сучасному і затишному – впевнена, буде доброзичлива атмосфера при спілкуванні податківців і платників податків. Саме така, яку називають партнерськими стосунками. Докладатиму зусиль, щоб наше підприємство вчасно сплачувало податки”.
Директор підприємства райспоживспілки “Ріпкинський хлібокомбінат” Тетяна Примаченко: “Ми задоволені відкриттям нового сервісного центру. У нас завжди було порозуміння з податковою службою – якщо виникають запитання, звертаємося до податківців і нам надають кваліфіковані роз’яснення та консультації. Я впевнена, що і надалі у нас буде порозуміння”.

Директор ТОВ “Папернянський кар’єр скляних пісків” Андрій Кушик: “Приємно бачити як податкова змінюється. Тут світло, просторо, затишно, привітно зустрічають. Це повага, в першу чергу, до нас, платників податків, адже саме нам сюди приходити, здавати звітність, одержувати консультації. Дуже вдячний за впевнений крок до створення сервісної служби”.

До свята податківці спекли і коровай – символ гостинності і достатку. Тож відкриття центру обслуговування платників податків за щирими українськими традиціями дає підстави сподіватися, що в ДПІ у Ріпкинському районі пануватиме злагода і порозуміння у стосунках податківців і платників податків. І буде все гаразд із наповненням бюджетів.

Відділ взаємодії із засобами
масової інформації та громадськістю
ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини