Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 23:46:16

Молитва і коровай – до порозуміння і достатку

18.07.2012   12:13Агенцiя

Якщо театр починається з вішалки, то ДПІ у Ріпкинському районі – з подвір’я.

Урочисте відкриття Центру обслуговування платників податків у Ріпках

Урочисте відкриття Центру обслуговування платників податків у Ріпках

 Навіть ще коли платники не переступили поріг податкової, вони відчувають, що тут їх зустрінуть привітно. Територія впорядкована, клумби милують око різнобарв’ям квітів.

А відтепер у Центрі обслуговування платників податків запропонують ще й європейський сервіс.
Заступник голови ДПС у Чернігівській області Петро Жабинець та начальник ДПІ у Ріпкинському районі Марина Весельська перерізали стрічку і запросили до нового приміщення усіх присутніх.

– Центри обслуговування платників податків працюють вже у всіх 12 податкових інспекціях Чернігівщини, – зазначив П.Н. Жабинець. – Тут надають комплекс послуг. Робота організована таким чином, щоб платники податків залишали інспекцію з гарним настроєм. А для нас, податківців, запорука гарного настрою – добровільна сплата податків.

– Понад тисяча платників податків нашого району обслуговуватимуться у цьому центрі, – сказала начальник ДПІ у Ріпкинському районі Марина Весельська. – Я бажаю, щоб у нашому сервісному центрі не було жодної суперечки, жодного конфлікту.

Серед почесних гостей на урочистостях – Благочинний Ріпкинського району, протоієрей, отець Іоан Голоботовський, настоятель місцевого Свято-Миколаївського храму.

– Як сказав сам Господь, будь-яке приміщення, кабінет, річ, якою користується людина, мають бути освяченими, – звернувся він до присутніх. – Приміщення освячується для того, щоб люди, які його відвідуватимуть, відчували в собі чистоту і благодать, любов до ближнього. Тож після освячення всі платники податків будуть приходити сюди з радістю. Нехай Господь через молитву, яку я прочитаю, благословить цю будівлю.

Він також закликав чесно сплачувати податки: “Від них залежить майбутнє України, наших діток, наших онуків”.
Платники податків, які завітали на урочистості, ділилися враженнями від відвідування Центру.

Комерційний директор виробничо-побутового підприємства “Луч” Ніна Москалець:” У новому приміщенні – сучасному і затишному – впевнена, буде доброзичлива атмосфера при спілкуванні податківців і платників податків. Саме така, яку називають партнерськими стосунками. Докладатиму зусиль, щоб наше підприємство вчасно сплачувало податки”.
Директор підприємства райспоживспілки “Ріпкинський хлібокомбінат” Тетяна Примаченко: “Ми задоволені відкриттям нового сервісного центру. У нас завжди було порозуміння з податковою службою – якщо виникають запитання, звертаємося до податківців і нам надають кваліфіковані роз’яснення та консультації. Я впевнена, що і надалі у нас буде порозуміння”.

Директор ТОВ “Папернянський кар’єр скляних пісків” Андрій Кушик: “Приємно бачити як податкова змінюється. Тут світло, просторо, затишно, привітно зустрічають. Це повага, в першу чергу, до нас, платників податків, адже саме нам сюди приходити, здавати звітність, одержувати консультації. Дуже вдячний за впевнений крок до створення сервісної служби”.

До свята податківці спекли і коровай – символ гостинності і достатку. Тож відкриття центру обслуговування платників податків за щирими українськими традиціями дає підстави сподіватися, що в ДПІ у Ріпкинському районі пануватиме злагода і порозуміння у стосунках податківців і платників податків. І буде все гаразд із наповненням бюджетів.

Відділ взаємодії із засобами
масової інформації та громадськістю
ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили у громадянина скляну ємність із рослинною речовиною та характерним запахом конопель

Патрульні виявили у громадянина скляну ємність із рослинною речовиною та характерним запахом конопель 15:18

Під час патрулювання центрального парку культури та відпочинку патрульні роти тактико-оперативного реагування звернули увагу на молоду людину.

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА 13:43

Упродовж 2019 року на Чернігівщині міграційна активність населення зменшилася проти попереднього року. Зафіксовано 28418 випадків міграційних переміщень: потік вибулих (15207 осіб) перевищив потік прибулих (13211 осіб) і скоротив чисельність населення області на 1996 осіб.

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах 13:33

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 24 га, знищено 3 та пошкоджено 4 будівлі та споруди різного призначення.

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів 13:16

У Куликівській ОТГ вирішили самостійно забезпечити медичних працівників індивідуальним захистом, адже вони найперші у зоні ризику.

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів 11:33

У Чернігівській області вже засіяли понад 14 тисяч гектарів, або 22% ранніх зернових та зернобобових культур.