Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 червня, 08:03:55

Сергій Сергієнко: Споживачі мають отримувати безперебійне постачання електроенергії

31.08.2018   12:21Агенцiя

Питання безпечної експлуатації повітряних ліній електропередач, розташованих у лісових насадженнях, розглянули учасники наради, яку 30 серпня провів заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко.

В обговоренні взяли участь керівники відповідних структурних підрозділів ОДА і територіальних підрозділів ЦОВВ, представники контролюючих органів та лісогосподарських підприємств, фахівці ПАТ «Чернігівобленерго».

На сьогодні актуальною проблемою залишається розчищення охоронних зон повітряних ліній електропередач від небезпечних дерев, які можуть пошкодити дроти та електроопори під час проходження циклонів зі шквальними поривами вітру, дощів та буревіїв.

Обстеження територій уздовж високовольтних ліній електропередач показали, що ширина існуючих просік не відповідає вимогам Правил охорони електричних мереж та Правил улаштування електроустановок і потребує розширення. Учасники наради висловили пропозиції щодо можливих шляхів розв’язання зазначеної проблеми.

– Розширити просіки уздовж електромереж технічно можливо, однак є юридичні складнощі, у тому числі пов’язані із земельними питаннями. Та це не має стати на заваді надання якісних послуг споживачам, – наголосив Сергій Сергієнко.

За результатами розгляду заступник голови облдержадміністрації доручив Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА розробити концепцію подальших спільних дій як у напрямку безпечної експлуатації повітряних електромереж, так і в питанні використання лісових насаджень.

Крім того, ПАТ «Чернігівобленерго» спільно з обласним управлінням лісового та мисливського господарства і ДП «Чернігівоблагроліс» необхідно провести додатковий огляд ліній електропередач щодо наявності аварійних дерев та забезпечити їх видалення до початку опалювального періоду.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

РФ

РФ "анонсувала" нові удари по Бахмуту, Чернігову та інших містах: куди може "прилетіти" 21:59

Міноборони країни-агресора заявляє, що на території лікарень в українських містах нібито розміщені "вогневі позиції".

Новгород-Сіверські поліцейські виявили схрон з боєприпасами

Новгород-Сіверські поліцейські виявили схрон з боєприпасами 21:43

Поліцейські Новгород-Сіверського району із залученням кінологічної служби та вибухотехніків виявили в лісі схрон військових рф.

Куратор проекту «Спортсмени для України»: «Хочемо допомогти зруйнованому Чернігівському біатлонному центру»

Куратор проекту «Спортсмени для України»: «Хочемо допомогти зруйнованому Чернігівському біатлонному центру» 21:33

Куратор проекту «Спортсмени для України» Маркус Кехт розповів про допомогу біатлонному центру в Чернігові.

Білоруських партизанів з Гомельської області можуть розстріляти

Білоруських партизанів з Гомельської області можуть розстріляти 21:25

Для направлення до суду передано кримінальну справу стосовно трьох «рейкових партизанів» зі Світлогорська (Гомельська область, Білорусь).

750 гарячих обідів щодня: у Чернігові ресторатори годують людей, у яких зруйноване житло

750 гарячих обідів щодня: у Чернігові ресторатори годують людей, у яких зруйноване житло 21:11

750 порцій гарячих обідів щодня. У Чернігові ресторатори годують людей, які втратили своє житло або воно постраждало після обстрілів російськими військами.