Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 жовтня, 23:40:34

Сергій Сергієнко: Споживачі мають отримувати безперебійне постачання електроенергії

31.08.2018   12:21Агенцiя

Питання безпечної експлуатації повітряних ліній електропередач, розташованих у лісових насадженнях, розглянули учасники наради, яку 30 серпня провів заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко.

В обговоренні взяли участь керівники відповідних структурних підрозділів ОДА і територіальних підрозділів ЦОВВ, представники контролюючих органів та лісогосподарських підприємств, фахівці ПАТ «Чернігівобленерго».

На сьогодні актуальною проблемою залишається розчищення охоронних зон повітряних ліній електропередач від небезпечних дерев, які можуть пошкодити дроти та електроопори під час проходження циклонів зі шквальними поривами вітру, дощів та буревіїв.

Обстеження територій уздовж високовольтних ліній електропередач показали, що ширина існуючих просік не відповідає вимогам Правил охорони електричних мереж та Правил улаштування електроустановок і потребує розширення. Учасники наради висловили пропозиції щодо можливих шляхів розв’язання зазначеної проблеми.

– Розширити просіки уздовж електромереж технічно можливо, однак є юридичні складнощі, у тому числі пов’язані із земельними питаннями. Та це не має стати на заваді надання якісних послуг споживачам, – наголосив Сергій Сергієнко.

За результатами розгляду заступник голови облдержадміністрації доручив Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА розробити концепцію подальших спільних дій як у напрямку безпечної експлуатації повітряних електромереж, так і в питанні використання лісових насаджень.

Крім того, ПАТ «Чернігівобленерго» спільно з обласним управлінням лісового та мисливського господарства і ДП «Чернігівоблагроліс» необхідно провести додатковий огляд ліній електропередач щодо наявності аварійних дерев та забезпечити їх видалення до початку опалювального періоду.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: з 28 жовтня по 13 листопада учні 1-4 класів навчатимуться за очною формою, учні 5-11 класів – дистанційно

Чернігів: з 28 жовтня по 13 листопада учні 1-4 класів навчатимуться за очною формою, учні 5-11 класів – дистанційно 20:02

У Чернігові з 28 жовтня учні 1-4 класів навчатимуться за очною формою, а учні 5-11 класів – дистанційно. Це триватиме до 13 листопада включно.

Виявлено 110 нових випадків COVID-19

Виявлено 110 нових випадків COVID-19 17:46

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 27 жовтня зафіксовано 110 нових випадків інфікування COVID-19.

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце 15:04

Талалаївське відділення поліції розслідує кримінальне провадження за фактом зникнення у повному складі членів територіальної виборчої комісії зі свого робочого місця, де вони мали проводити підрахунок голосів.

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму 14:53

Комфортні сучасні локації можуть створюватися власними руками і без великих бюджетних коштів.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 14:45

27 жовтня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини