Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 липня, 06:12:57

На прийом у податкову

17.07.2012   12:53Агенцiя

Для забезпечення кваліфікованого, неупередженого, об’єктивного та своєчасного розгляду звернень громадян, а також постійного контролю за організацією та роботою зі зверненнями громадян У ДПІ у м. Чернігові ДПС постійно здійснюються заходи методологічного, організаційного, комунікативного, інформаційно-аналітичного характеру, спрямовані на удосконалення цієї роботи.

Належна організація щодо вдосконалення роботи громадських приймалень – це відкритий шлях до порозуміння між податковою службою та платниками податків.

Попередній запис на особистий прийом є обов’язковим та закінчується не пізніше ніж за 5 робочих днів до календарної дати прийому.

Графік особистого прийому громадян із зазначенням прізвищ посадових осіб, часу й місця прийому, а також номери телефонів, за якими можна записатися на прийом (65-28-25, 15-07), розміщено на інформаційному стенді у приміщенні інспекції та на сайті Чернігівської міської ради у розділі “Новини колег “ДПІ інформує”.
З початку року керівним складом ДПІ у м. Чернігові було проведено 37 особистих прийомів громадян, у тому числі через громадську приймальню – 19, виїзних – 18. Відповіді на звернення були надані безпосередньо під час особистого прийому.

Забезпечення своєчасного, ретельного, повного, кваліфікованого розгляду звернень громадян у ДПІ у м. Чернігові Державної податкової служби є не лише законодавчою вимогою, але й важливим чинником формування позитивної думки громадськості щодо діяльності органів Державної податкової служби. Протягом 2012 року надійшло 18 звернень громадян. На всі звернення надано своєчасну відповідь.

З метою ознайомлення громадян з діяльністю ДПІ та поліпшення якості роботи зі зверненнями громадян у мережі Інтернет здійсню’ється регулярне розміщення інформації щодо особистих прийомів громадян керівництвом ДПІ, розкладу роботи громадської приймальні, графіка особистого прийому громадян керівництвом ДПІ, аналітичних довідок та добірок відповідей на найбільш поширені звернення громадян.

Звертаємо увагу платників податків на можливість отримання кваліфікованих відповідей з питань оподаткування у режимі он-лайн від Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової адміністрації України за багатоканальним (безкоштовним зі стаціонарних телефонів) телефоном 0-800-501-007 (з 8-00 до 20-00 у робочі дні) та через мережу Інтернет : www.sts.gov.ua (цілодобово).

Наталія Лемешева, ДПІ у м. Чернігові ДПС

Останні новини Чернігівщини

Білоруси – де ви? 13:06

«Білоруська влада продовжує надавати допомогу Росії у веденні війни проти України. За нашими даними, минулого тижня противник двома залізничними ешелонами відправив чергову партію боєприпасів для потреб окупаційних військ Росії», – заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.

Перша зустріч у рамках проекту «Чернігів - #МістоСили» відбулася

Перша зустріч у рамках проекту «Чернігів - #МістоСили» відбулася 12:56

Близько двох десятків чернігівців чаювали в «козацькому» храмі Св. Катерини та ділилися, що допомогло їм пережили активну фазу бойових дій. А настоятель, о. Роман Кіник, підготував для присутніх коротенький екскурс в історію храму та розповів, як громада ПЦУ пережила цей складний час.

За добу на Чернігівщині виявлено 204 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 5 липня

За добу на Чернігівщині виявлено 204 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 5 липня 12:47

Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 23 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 204 такі предмети.

Як рашисти боролися з птахофабрикою у Городнянській громаді

Як рашисти боролися з птахофабрикою у Городнянській громаді 12:33

Пекурівка на Городнянщині відома як центр старостинського округу, до якого також входить сусідня Політрудня, а ще - як місце, де здійснюють свою діяльність ТОВ Торговий Дім "Ратібор" та СВК "Зоря", які працюють в тісному симбіозі з ПрАТ "Городнянський комбікормовий завод".

У Коропі відбудеться благодійний ярмарок на підтримку захисників України

У Коропі відбудеться благодійний ярмарок на підтримку захисників України 09:57

Найближчої середи, 6 липня, у Коропі (неподалік ринку) відбудеться благодійний ярмарок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини