Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 09:10:54

На прийом у податкову

17.07.2012   12:53Агенцiя

Для забезпечення кваліфікованого, неупередженого, об’єктивного та своєчасного розгляду звернень громадян, а також постійного контролю за організацією та роботою зі зверненнями громадян У ДПІ у м. Чернігові ДПС постійно здійснюються заходи методологічного, організаційного, комунікативного, інформаційно-аналітичного характеру, спрямовані на удосконалення цієї роботи.

Належна організація щодо вдосконалення роботи громадських приймалень – це відкритий шлях до порозуміння між податковою службою та платниками податків.

Попередній запис на особистий прийом є обов’язковим та закінчується не пізніше ніж за 5 робочих днів до календарної дати прийому.

Графік особистого прийому громадян із зазначенням прізвищ посадових осіб, часу й місця прийому, а також номери телефонів, за якими можна записатися на прийом (65-28-25, 15-07), розміщено на інформаційному стенді у приміщенні інспекції та на сайті Чернігівської міської ради у розділі “Новини колег “ДПІ інформує”.
З початку року керівним складом ДПІ у м. Чернігові було проведено 37 особистих прийомів громадян, у тому числі через громадську приймальню – 19, виїзних – 18. Відповіді на звернення були надані безпосередньо під час особистого прийому.

Забезпечення своєчасного, ретельного, повного, кваліфікованого розгляду звернень громадян у ДПІ у м. Чернігові Державної податкової служби є не лише законодавчою вимогою, але й важливим чинником формування позитивної думки громадськості щодо діяльності органів Державної податкової служби. Протягом 2012 року надійшло 18 звернень громадян. На всі звернення надано своєчасну відповідь.

З метою ознайомлення громадян з діяльністю ДПІ та поліпшення якості роботи зі зверненнями громадян у мережі Інтернет здійсню’ється регулярне розміщення інформації щодо особистих прийомів громадян керівництвом ДПІ, розкладу роботи громадської приймальні, графіка особистого прийому громадян керівництвом ДПІ, аналітичних довідок та добірок відповідей на найбільш поширені звернення громадян.

Звертаємо увагу платників податків на можливість отримання кваліфікованих відповідей з питань оподаткування у режимі он-лайн від Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової адміністрації України за багатоканальним (безкоштовним зі стаціонарних телефонів) телефоном 0-800-501-007 (з 8-00 до 20-00 у робочі дні) та через мережу Інтернет : www.sts.gov.ua (цілодобово).

Наталія Лемешева, ДПІ у м. Чернігові ДПС

Останні новини Чернігівщини

Нардеп від Чернігова вніс до

Нардеп від Чернігова вніс до "антиколомойського закону" більше 6000 правок 09:02

До закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань функціонування банківської системи», на ухваленні якого наполягали в Міжнародному валютному фонді, народні депутати внесли рекордні 13000 правок. При тому, що це ще не фінальна цифра.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 6 квітня до 8:00 7 квітня 2020 року.

Тимчасові обмеження на кордоні посилено

Тимчасові обмеження на кордоні посилено 08:34

Кабінетом України змінено обмеження пропускних операцій на державному кордоні України, які введені через пандемію хвороби COVID-19.

Прокуратура перевіряє законність відведення земельних ділянок для багатоповерхової забудови

Прокуратура перевіряє законність відведення земельних ділянок для багатоповерхової забудови 08:26

Під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області та Чернігівської місцевої прокуратури поліцією здійснюється розслідування за фактом зловживання владою посадовими особами виконавчих органів Чернігівської міської ради (ч. 2 ст. 364 КК України).

Поліція закликає громадян не довіряти незнайомцям та перевіряти інформацію

Поліція закликає громадян не довіряти незнайомцям та перевіряти інформацію 08:19

Поліцейські застерігають людей від популярної шахрайської «телефонної» схеми, якою продовжують користуватися зловмисники.