Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 грудня, 20:00:22

На прийом у податкову

17.07.2012   12:53Агенцiя

Для забезпечення кваліфікованого, неупередженого, об’єктивного та своєчасного розгляду звернень громадян, а також постійного контролю за організацією та роботою зі зверненнями громадян У ДПІ у м. Чернігові ДПС постійно здійснюються заходи методологічного, організаційного, комунікативного, інформаційно-аналітичного характеру, спрямовані на удосконалення цієї роботи.

Належна організація щодо вдосконалення роботи громадських приймалень – це відкритий шлях до порозуміння між податковою службою та платниками податків.

Попередній запис на особистий прийом є обов’язковим та закінчується не пізніше ніж за 5 робочих днів до календарної дати прийому.

Графік особистого прийому громадян із зазначенням прізвищ посадових осіб, часу й місця прийому, а також номери телефонів, за якими можна записатися на прийом (65-28-25, 15-07), розміщено на інформаційному стенді у приміщенні інспекції та на сайті Чернігівської міської ради у розділі “Новини колег “ДПІ інформує”.
З початку року керівним складом ДПІ у м. Чернігові було проведено 37 особистих прийомів громадян, у тому числі через громадську приймальню – 19, виїзних – 18. Відповіді на звернення були надані безпосередньо під час особистого прийому.

Забезпечення своєчасного, ретельного, повного, кваліфікованого розгляду звернень громадян у ДПІ у м. Чернігові Державної податкової служби є не лише законодавчою вимогою, але й важливим чинником формування позитивної думки громадськості щодо діяльності органів Державної податкової служби. Протягом 2012 року надійшло 18 звернень громадян. На всі звернення надано своєчасну відповідь.

З метою ознайомлення громадян з діяльністю ДПІ та поліпшення якості роботи зі зверненнями громадян у мережі Інтернет здійсню’ється регулярне розміщення інформації щодо особистих прийомів громадян керівництвом ДПІ, розкладу роботи громадської приймальні, графіка особистого прийому громадян керівництвом ДПІ, аналітичних довідок та добірок відповідей на найбільш поширені звернення громадян.

Звертаємо увагу платників податків на можливість отримання кваліфікованих відповідей з питань оподаткування у режимі он-лайн від Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової адміністрації України за багатоканальним (безкоштовним зі стаціонарних телефонів) телефоном 0-800-501-007 (з 8-00 до 20-00 у робочі дні) та через мережу Інтернет : www.sts.gov.ua (цілодобово).

Наталія Лемешева, ДПІ у м. Чернігові ДПС

Останні новини Чернігівщини

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їхніх сімей мають унікальну можливість реалізуватися в бізнесі 16:28

Кошти на його створення або розвиток можна отримати за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядовогопроєктуєРобота.

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором 13:52

Станом на 11 грудня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook.

Колишню керівницю "Чернігівгазу" Аллу Ярову взяли під варту із заставою у 110 мільйонів гривень 13:48

Колишній керівниці "Чернігівгазу" Аллі Яровій обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 110 мільйонів гривень за підозрою у привласненні, розтраті та відмиванні майна.

Подвійний ювілей Миколи Борща 13:46

75-річний ювілей і 60-річчя творчої діяльності заслужений працівник культури України, головний хормейстер Капели бандуристів ім. О.Вересая Микола Борщ відзначив великою концертною програмою “Зорепадом летять роки”.

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей 12:16

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають ще 88 мешканок, які зареєстровані і наразі перебувають у Чернігові. Загальна сума виплат — 715 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини