Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 11:34:25

АМКУ дозволив "Ковальської" купити чернігівського виробника бетону

13.08.2018   08:16Агенцiя

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив компанії "БАУ-Капітал" (Київ), що входить в промислово будівельну групу "Ковальська", придбати акції "Будіндустрії" (Чернігів) у кількості, що перевищує 50% голосів у вищому органі правління підприємства.

За даними "Будіндустрії" у системі розкриття інформації НКЦБФР, на І квартал 2018 року 93% компанії належало ТОВ "Цитадель-реєстратор" (Київ), яке в свою чергу зареєстровано на кіпрську "Прокоре Солюшенс Лімітед".

ОА "Будіндустрія" входить до складу групи "Ковальська" з 2008 року. Компанія виробляє залізобетонні та бетонні вироби. Відповідно до фінансової звітності підприємства, в 2017 році АТ отримало 1,3 млн грн чистого збитку при 146 млн грн чистого доходу. Статутний капітал складає 1 млн грн.

"БАУ-Капітал" в даний час контролює ПАТ "ЗЗБК ім. Світлани Ковальської", "Бетон Комплекс", "Автобудкомплекс-К", що реалізують готові до використання розчинні бетонні суміші під брендом "Бетон від Ковальської".

ПСГ "Ковальська" заснована в 2006 році, здійснює діяльність на ринку випуску товарного бетону і залізобетонних виробів з 1956 року.

Згідно з даними сайту ПСГ, компанія як асоціація об'єднує 14 підприємств під брендом "Ковальська": виробників будівельних матеріалів, будівельний комплекс, проектну організацію, компанію з обслуговування житла, компанію з управління активами, а також різнопрофільні компанії, які виступають замовниками будівництва.

Останні новини Чернігівщини

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

Демографічна ситуація в м.Чернігові у 2019 році. ДОВІДКА

Демографічна ситуація в м.Чернігові у 2019 році. ДОВІДКА 09:35

На 1 січня 2020 року чисельність наявного населення міста Чернігів, за оцінкою, становила 286,9 тис. осіб. За рік кількість жителів обласного центру зменшилася на 1,4 тис. осіб.

Чернігівська обласна бібліотека для дітей: запрошуємо до віртуального спілкування

Чернігівська обласна бібліотека для дітей: запрошуємо до віртуального спілкування 09:14

Любі наші читачі! Чернігівська обласна бібліотека для дітей, як і вся країна, на карантині, але ми працюємо для вас на нашому сайті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини