На Чернігівщині зібрали більше половини ранніх зернових та зернобобових
Дана група культур обмолочена на площах понад 160 тисяч гектарів, або 56 % прогнозованих обсягів. Це менше, ніж на відповідну дату торік, але завдяки зменшенню інтенсивності опадів ситуація вирівнюється.

На сьогодні зібрано більше 660 тисяч тонн зерна. Рівень урожайності перевищує 41 центнер з гектара та відповідає минулорічному показнику.
Найбільший вал зерна мають хлібороби Бахмацького (81 тисячу тонн), Ічнянського (53 тисячі тонн), Козелецького та Прилуцького (по 42 тисячі тонн) районів.
Найкращі якісні показники – у сільгоспвиробників Варвинського, Ічнянського районів, де середня врожайність перевищує 64 центнери з гектара, дещо нижча в аграріїв Срібнянського, Коропського, Бахмацького та Прилуцького – 52-60 центнерів з гектара.
Крім того, в області завершено збирання основних площ озимого ріпаку. З понад 36 тисяч гектарів (98 %) намолочено більше 80 тисяч тонн зерна при середній врожайності 22,5 центнера з гектара.
За інформацією Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
У чернігівському ветеранському просторі святкували День борщу 16:04
Вже традиційно у другу суботу вересня українці відзначають День борщу.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00
Протягом минулої доби зареєстровано 23 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 22 пожежі.
Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” та ОВА запускають освітні заходи для громад Чернігівської області 15:58
Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” спільно з Чернігівською обласною військовою адміністрацією розпочинає серію навчальних заходів для представників органів місцевого самоврядування громад Чернігівської області.
Презентація артбуку "Етноекзистенція" 15:55
11 вересня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація артбуку "Етноекзистенція", автори-упорядники якого – прилуцькі історики і краєзнавці Віктор Моренець та Ігор Павлюченко.

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.