Чернігівщина забезпечила наповнення бюджетів у липні на 735 мільйонів гривень за рахунок податків та зборів
Платниками податків до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у липні 2018 року сплачено понад 735 млн. грн. податків та зборів, що на 20 відсотків більше відповідного періоду минулого року.
Державний бюджет, зокрема, отримав у доходну частину майже 325 млн. грн. Це на 16 відс. більше липня минулого року за рахунок збільшення находжень податку на доходи фізичних осіб та військового збору, рентної плати та податку на додану вартість.
Трохи більшу частину коштів - майже 411 млн. грн. - отримали місцеві бюджети територіальних громад Чернігівщини. Факт липня минулого року перевищено на 22 відс. або на 75 млн. грн.
Найбільше сплачено податку на доходи фізичних осіб - 254 млн. грн. або 62 відс. загальної суми надходжень. Також значний вплив на наповнення бюджетів спостерігається від сплати податку на майно - 77 млн. грн. або 19 відс., єдиного податку з підприємницької діяльності - 56 млн. грн. або 14 відс.
Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за підсумками липня надійшло понад 351 млн грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року сплачено на 25 відс. або на 70 млн. грн. більше.
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.