Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 лютого, 05:33:40

Що теплогенеруючі підприємства Чернігова оновлять до опалювального сезону 2018-2019

31.07.2018   08:13

72 млн грн КЕП "Чернігівська ТЕЦ" ТОВ ФІРМИ "ТЕХНОВА" витратить. на підготовку підприємства до опалювального сезону 2018-2019.

Чернігівська ТЕЦ

Чернігівська ТЕЦ

З них, 65 млн грн буде витрачено на закупівлю нового обладнання для ТЕЦ та на 6,8 млн грн буде зроблено поточного та капітального ремонтів тепломереж. Такі дані озвучив генеральний директор ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» директор КЕП «Чернігівська ТЕЦ» Олексій Щербина на ранковій щотижневій нараді.

За його словами, з цих коштів на ремонт головного обладнання станції буде витрачено 19,4 млн грн (6,7 млн грн на ремонт головних котлоагрегатів (їх 5), 6,9 млн грн на капітальний та поточний ремонт турбогенераторів, 467 тис грн ремонти пилосистеми та 5,3 млн грн на заміну системи турбогенератора №3). Виконання поточного та капремонту електричного обладнання - 6,7 млн грн. 30 млн грн - придбання обладнання, будівельні роботи. 8,5 млн грн - інші роботи.

Перші гідравлічні випробування мережі були зроблені в травні внаслідок яких було виявлено 15 поривів комунікацій, які вже ліквідовані. Перед початком опалювального сезону буде проведена ще одна перевірка мережі.

Щодо запасів вугілля на опалювальний сезон то станом на 20 липня на базу підприємства завезено 130 тис тон (відповідно до нормативів то станом на 1.10.2018 року повинно бути 110 тис тон).

Нагадаємо, що на попередній ранковій нараді, 24 липня, про стан підготовки до зими ще одного теплогенеруючого підприємства міста інформував голова правління ПАТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» Віктор Геращенко.

Він повідомив, що загальний бюджет ремонтних робіт цього міжопалювального періоду складає 13,2 млн грн. З яких 5,7 млн грн буде витрачено на придбання матеріалів.

На 28 км мереж виконано поточний ремонт. А на 2,5 км мереж буде виконано капітальний ремонт (1,3 км уже відремонтовано) загальна вартість цих робіт складає 2 млн грн.

Станом на 24 липня вже відремонтовано 11 котелень поточним ремонтом. 43 теплопункти (90%) підготовлені до опалювального сезону.

Також підприємством було здійснено гідравлічне випробування мереж, при проведені яких було виявлено пориви в 21 місці, з яких у 17 усунено. У будинках випробування будуть проводитися 1 вересня.

 
Довідково:

КЕП "Чернігівська ТЕЦ" ТОВ ФІРМИ "ТЕХНОВА": забезпечує 40% теплопостачання в Чернігові, обслуговує (опалює) 586 будинків. Має 63 теплопункти. Загальна протяжність мереж 150, 7 км, з них - 38 км магістральні тепломережі та 2,2 км паропровідні.

ПАТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»: обслуговує (опалює) 694 будинки. Має 38 котелень та 48 центральних теплопунктів. Протяжність мереж 167 км.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.