Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 лютого, 05:42:20

У першому півріччі 2018 суб’єкти малого та середнього бізнесу Чернігівщини поповнили бюджети області на 2,2 млрд гривень

26.07.2018   14:29Агенцiя

До бюджетів Чернігівської області у першому півріччі 2018 році суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено 2,2 млрд грн або майже половину загальної суми надходжень.

По платежах державного бюджету представниками середнього бізнесу сплачено 657 млн грн податків і зборів (майже 30 відс. доходів бюджету), малого бізнесу та мікропідприємництва – майже 442 млн грн (19,6 відс.).
До місцевих бюджетів територіальних громад суб’єктами середнього підприємництва сплачено майже 516 млн грн (23 відс. загальної суми), представниками малого бізнесу - майже 590 млн грн (понад 26 відс. надходжень).

Внесок малого бізнесу у наповнення бюджетів територіальних громад залишається стабільним, а сума сплачених податків у порівнянні до відповідного періоду минулого року збільшилась на чверть або на 119 млн гривень.

Суб’єкти господарювання середнього підприємництва забезпечили майже такий же внесок у наповнення місцевих бюджетів, як і у першому півріччі минулого року (23 відс.), сума сплачених податків збільшилась на 22 відс. (+213 млн грн).

Значний внесок у формування місцевих бюджетів за рахунок сплати податків представниками середнього бізнесу простежується у Срібнянському (59 відс.), Н Сіверському (55 відс.), Ічнянському (47 відс.), Прилуцькому (40 відс.) та Ріпкинському (39 відс.) районах. У містах обласного значення цей показник становить близько 15 відс. у містах Прилуки, Ніжин та Чернігів, понад чверть сплачених сум – у місті Н Сіверський.

Понад третину доходів місцевих бюджетів за рахунок сплати податків суб’єкти малого  бізнесу та мікропідприємництва забезпечують у 6 районах області: Семенівському (майже 36 відс.), Ніжинському (34 відс.), Коропському (33,5 відс.), Сосницькому (33,5 відс.), Менському (33 відс.), Городнянському (32,8 відс.).

У містах обласного значення цією категорією платників забезпечено більше четвертої частини доходів територіальних громад: у Чернігові – 29,5 відс. (сплачено більше 229 млн грн), Прилуках – понад 25 відс. (майже 34 млн грн), Ніжині – 25 відс. (понад 30 млн грн), Н Сіверському – 25,6 відс. (6,7 млн грн).   
  

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини