У червні проведений ремонт на автошляхах Ічнянщини, Прилуччини, Сосниччини та Менщини
Понад 40 тисяч квадратних метрів ямкового ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення проведено на Чернігівщині в червні.
Аби покращити проїзд, ремонтують автошляхи в усіх районах області. Так, значний обсяг робіт з ліквідації вибоїн проведений на автодорозі Ольшана-Качанівка Ічнянського району.
Окрім латання ям, здійснюється також середній поточний ремонт комунальних доріг. Минулого місяця Управлінням капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації профінансовано виконання зазначених робіт та прийнято в експлуатацію більше 3 тисяч квадратних метрів автополотна. Зокрема, середній поточний ремонт комунальних доріг проведений у Прилуцькому районі та місті Ічня.
Також у червні профінансовані роботи із середнього поточного ремонту автошляхів місцевого значення. В експлуатацію прийнято понад 7 тисяч квадратних метрів автополотна на таких об’єктах як: О251114 (Т25-42) – Куковичі Менського району та О251804 Чорнотичі – Кудрівка – Лозова Сосницького району.
Наразі ремонт доріг загального користування місцевого значення продовжується. Управління капітального будівництва ОДА здійснює постійний контроль за ходом виконання зазначених робіт.
За інформацією Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові 19:00
В ході документування з викриття причетних до підпалів і вибухів у Чернігові, поліцейські управління карного розшуку та слідчі слідчого управління обласної поліції встановили причетність мешканця Дніпропетровщини до підриву вибухівки на території приватного будинку.
Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я 18:56
Турбота про внутрішній стан в умовах сьогодення стала такою ж важливою, як і фізична безпека.Комплексну психосоціальну підтримку жителі Прилуцької громади можуть отримати в Центрі ментального здоров’я, що функціонує на базі центральної міської лікарні.
Екскаватори, бульдозери та навантажувачі на службі громади: масштабна допомога від Японії 18:53
Автопарк комунальної техніки Чернігова поповнився сучасними екскаваторами, фронтальними навантажувачами та бульдозерами. Ці машини не просто оновлюють парк, а суттєво підвищують здатність міських підприємств виконувати роботи з благоустрою, ремонту та обслуговування інфраструктури.
Надзвичайні події в області за останню добу 13:31
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39
10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.