Земельні аукціони: щорічно місцеві ради Чернігівщини отримуватимуть більше 7 млн гривень
За результатами земельних аукціонів, проведених Головним управлінням Держгеокадастру у Чернігівській області у 2018 році, продано право оренди 69 земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 2 4 га, терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 7,6 млн грн, яку орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Чернігівщини.
Стартову ставку річної орендної плати було встановлено на рівні 9,5 % від нормативної грошової оцінки, що у грошовому еквіваленті складає 3,2 млн гривень. За результатами земельних аукціонів ставку річної орендної плати у середньому по Чернігівській області вдалося підвищити до 22,8 % від нормативної грошової оцінки, завдяки чому забезпечено додаткове надходження до місцевих бюджетів Чернігівської області на загальну суму 4,4 млн гривень.
Найвища відсоткова ставка за результатами торгів досягла 138,9% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (Лісківська сільська рада Менського району Чернігівської області, площа 7,6319 га, вартість за результатами торгів 70 тис. грн/рік, вартість 1 га – 9,2 тис. грн/рік).
Довідково:
Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».
Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.
Останні новини Чернігівщини
Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13
У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.
Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11
Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.
Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07
13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.
Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04
Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».
На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49
Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.