Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 20:25:45

Керівники громад спілкувалися про ремонт комунальних доріг

18.07.2018   08:03Агенцiя

17 липня у відбулася нарада міських голів та голів об’єднаних територіальних громад, що входять до Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України, з представниками Чернігівської ОДА.

Під час наради присутні обговорили проблемні питання , які порушуються органами місцевого самоврядування, в тому числі щодо розподілу субвенції на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах з урахуванням необхідності дотримання положень «Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018-2022 роки», затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2018 року №382.

Голови ОТГ та міські голови зазначили, що необхідним є врахування їх точки зору в обрані першочерговості ремонту доріг. Однак це не відповідає чинному законодавству. Рішення у прийняті першочерговості ремонту доріг приймають районі державні адміністрації.

Результатом зустрічі стала домовленість, що представники місцевого самоврядування наддадуть свої рекомендації на наступний рік щодо необхідності ремонту комунальних доріг.

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».