Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 12:09:51

Як і коли складається перелік вулиць для ремонту?

30.06.2018   09:41

Як і коли складається перелік вулиць для ремонту? Про це розповів начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Ярослав Куц 22 червня у прямому ефірі на телеканалі UA: Чернігів, присвяченому питанню ремонту доріг в місті.

Ярослав Куц відповів на питання від представників медіа-спільноти, користувачів мережі Фейсбук, а також від глядачів та слухачів передачі, що телефонували до студії.

Одне з питань передачі: як і коли складається перелік вулиць для ремонту?
- Протягом року до Чернігівської міської ради та, зокрема, до управління ЖКГ надходять звернення від громадян та депутатів різних рівнів щодо необхідності проведення ремонту доріг.

З урахуванням цих звернень, а також – весняного та осіннього обстеження доріг та відповідно до приписів Національної поліції Управлінням ЖКГ здійснюється формування переліку доріг, що потребують ремонту.

Цей перелік вноситься на розгляд Постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв'язку та енергозбереження Чернігівської міської ради. Комісія, з урахуванням транспортного та пасажирського потоку, кількості людей, що користуються дорогами, визначають перелік доріг, що потребують капітального чи поточного ремонту.

У межах фінансування, як головний розпорядник коштів, Управління ЖКГ здійснює роботи по відновленню дорожнього покриття, - сказав начальник управління житлово-комунального господарства міської ради.

Так, нещодавно розпочали ремонтувати дорогу на вулиці 1-го Травня. Вчора техніка завершила фрезерування. Також продовжується підготовка до вкладання асфальто-бетонного покриття. Новий асфальт незабаром з’явиться і на під’їзді до пологового будинку.


За інформацією управління житлово-комунального господарства міської ради

Останні новини Чернігівщини

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

Демографічна ситуація в м.Чернігові у 2019 році. ДОВІДКА

Демографічна ситуація в м.Чернігові у 2019 році. ДОВІДКА 09:35

На 1 січня 2020 року чисельність наявного населення міста Чернігів, за оцінкою, становила 286,9 тис. осіб. За рік кількість жителів обласного центру зменшилася на 1,4 тис. осіб.

Чернігівська обласна бібліотека для дітей: запрошуємо до віртуального спілкування

Чернігівська обласна бібліотека для дітей: запрошуємо до віртуального спілкування 09:14

Любі наші читачі! Чернігівська обласна бібліотека для дітей, як і вся країна, на карантині, але ми працюємо для вас на нашому сайті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини