Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 грудня, 19:59:50

З обласного бюджету відшкодовуватимуть відсоткові ставки за "теплими кредитами", отриманими в державних банках

15.06.2018   08:45Агенцiя

Про це домовилися учасники наради, яку 13 червня провів заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Чернігівської облдержадміністрації Андрій Ярош.

Відповідні договори про співробітництво укладені з державними банківськими установами – АБ «Укргазбанк» та АТ «Ощадбанк». Документами передбачено відшкодування відсоткової ставки за «теплими кредитами», отриманими в зазначених банках як населенням, так і ОСББ та ЖБК з 23 квітня цього року. Мова йде про 242 кредити на загальну суму понад 14 мільйонів гривень, надані фізичним особам. А також 4 кредити на суму біля 4 мільйонів гривень, що будуть найближчим часом видані об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків.

Як повідомлялося раніше, в березні постановою Уряду були внесені зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження. У зв’язку з цим, дія Програми стимулювання до запровадження енергоефективних заходів населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Чернігівської області на 2018-2020 роки була тимчасово призупинена.

У травні рішенням обласної ради до зазначеної Програми внесені відповідні зміни. Тож компенсація відсоткової ставки «теплих кредитів» за рахунок обласного бюджету продовжена. Нагадаємо, що за цією Програмою відшкодовується 10 % відсоткової ставки «теплих кредитів».

 
За інформацією Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

Виставка картин «Герої серед нас» 10:04

У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).

Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01

Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.

На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54

Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини