Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 14:36:03

Агропідприємства дев’ятнадцяти районів Чернігівщини завершили посівну

13.06.2018   09:33Агенцiя

Яриною цьогоріч вже засіяно близько 930 тисяч гектарів, або біля 100% до прогнозу.

Це майже на 21 тисячу гектарів перевищує минулорічний показник на відповідну дату. Зокрема, посіяно близько 69 тисяч гектарів ранніх ярих зернових культур (+ 6 тисяч гектарів у порівнянні з 2017 роком).

Кукурудзи – майже 396 тисяч гектарів, або 101 % (+ 15 тисяч гектарів); соняшнику – 191 тисяча гектарів, або 97 % (+ 7 тисяч гектарів); сої – 102 тисячі гектарів, або 98 % (+ 9 тисяч гектарів).

До цього часу тривають посівні роботи в Козелецькому (91 %), Бахмацькому (92 %) та Чернігівському (93 %) районах.


За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану, яка ножем завдала тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю 10:51

У Ніжині поліцейські затримали жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, тяжко поранила ножем свого співмешканця.

На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено жінку та неповнолітню дівчину: поліція документує наслідки 10:50

Сьогодні, 1 вересня, росіяни атакували безпілотниками м. Городню Чернігівського району. Внаслідок ворожих ударів зазнали поранень двоє місцевих мешканок - 50-річна жінка та 14-річна дівчина.

 В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій

В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій 10:48

В Україні реалізується проєкт зі зміцнення системи охорони здоров’я у сфері реабілітації після ампутацій.

Чернігівські тхеквондисти вибороли сім медалей на чемпіонатах України у Львові 10:46

З 21 до 23 серпня у Львові відбулися масштабні всеукраїнські змагання з тхеквондо ВТФ: Чемпіонат України серед юніорів та Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК та спортивних клубів у розділах керугі та пумсе.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45

Протягом минулої доби зареєстровано 15 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 14 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини