Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 червня, 06:05:08

"Укрнафта" підвищила прогнозні показники видобутку нафти та газу в 2018 році

05.06.2018   10:05Агенцiя

За перші п’ять місяців 2018 року ПАТ «Укрнафта» провело капітальний ремонт 37 свердловин, що знаходяться на 15 родовищах компанії в Східній та Західній Україні, отримавши додатково 7,9 тис тонн нафти та конденсату і 8,8 млн м3 газу.

Операції виконані з дотриманням графіку та з мінімальними витратами. Обсяги приросту перевищили заплановані показники.

Успішна реалізація програми організаційно-технічних заходів, що включає капітальні та поточні ремонти свердловин, а також операції з інтенсифікації видобутку, дозволяє компанії прогнозувати збільшення видобутку вуглеводнів за підсумками 2018 року.

За прогнозами компанії річний видобуток нафти з конденсатом збільшиться на 5% і складе 1,45 млн тонн, при плановому показнику 1,38 млн тонн. Прогнозний видобуток газу зросте порівняно з плановим на 10% і складе 1,07 млрд м3.

Прогноз компанії передбачає, що «Укрнафта» зможе продовжувати видобуток на всіх родовищах, а державні органи не будуть вживати заходів, спрямованих на блокування роботи компанії.

В цьому році компанія вже виграла низку справ, в яких суди зобов'язали Державну службу геології та надрпродовжити 27 спецдозволів «Укрнафти», термін дії яких закінчується в 2018 році.

Прогноз також передбачає, що компанія зможе без перешкодно реалізовувати нафту і конденсат на державних аукціонах, що має забезпечити стабільний грошовий потік і її спроможність фінансувати інвестиційну програму.
Від початку поточного року чотири з дев’яти державних аукціонів, на яких «Укрнафта» за законом зобов'язана реалізовувати свою продукцію, не відбулися. Пропозиції «Укрнафти» щодо реформування механізму держаукціонов були реалізовані не в повномуобсязі і конкуренція на них залишається обмеженою.
 

За матеріалами прес-служби ПАТ "Укрнафта"

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини