Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 травня, 22:11:21

На Чернігівщині завершується посівна кампанія

05.06.2018   08:30Агенцiя

Весняно-польові роботи повністю виконані у восьми районах: Борзнянському, Варвинському, Коропському, Корюківському, Куликівському, Сновському, Сосницькому та Срібнянському.

Дещо відстають за темпами посівної сільгоспвиробники Чернігівського (84 %), Городнянського (85 %) та Козелецького (91 %) районів.

Загалом агроформуваннями області вже посіяно близько 900 тисяч гектарів ярини, або понад 96 % до прогнозу. Засіяні площі майже на 18 тисяч гектарів перевищують минулорічні на відповідну дату. Зокрема, на 2 тисячі гектарів більше посіяно ранніх ярих зернових, кукурудзи – на 13 з половиною тисяч гектарів, соняшнику – на 2 тисячі гектарів, сої – на 10 тисяч гектарів.


За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини