Триває погодження проектів на використання коштів інфраструктурної субвенції для ОТГ
31 травня Комісія при Мінрегіоні погодила 180 інфраструктурних проектів об’єднаних громад на загальну суму 154 мільйони гривень. Загалом уже погоджено 492 проекти 154 ОТГ на загальну суму 468 мільйонів гривень.
Зокрема, всі 6 ОТГ Закарпаття вже мають 18 погоджених комісією проектів на всю суму субвенції — 15,9 мільйона гривень.
Більшу частину субвенції на цей час розподілено між проектами ОТГ Донеччини – вони мають 11 проектів на загальну суму 22 мільйони гривень (розмір субвенції на область — 33 мільйони).
Майже половину коштів субвенції розподілили ОТГ Полтавщини (421 мільйон гривень із 895 мільйонів) та Хмельниччини (67 із 143 мільйонів гривень).
Жодного погодженого проекту поки не мають громади Івано-Франківської та Миколаївської областей.
37 об’єднаних територіальних громад Чернігівщини цьогоріч на розвиток інфраструктури отримали 143,3 мільйона гривень державної субвенції.
Комісією при Мінрегіоні погоджено переліки проектних заявок 11 ОТГ (Линовицькій, Козелецькій, Парафіївській, Сновській, Варвинській, Деснянській, Ічнянській, Куликівській, Лосинівській, Носівськй, Остерській) на загальну суму 49,6 мільйона гривень.
Станом на 1 червня ще 35 об’єднаних громад подали переліки проектів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції. Облдержадміністрація наразі надала висновки 33 ОТГ щодо відповідності поданих проектних заявок плану соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади.
Як наголошують в Мінрегіоні, громади, які ще не подали проекти на розгляд комісії (а таких 511) мають поквапитися. Адже цього року термін подачі таких проектів на всю суму субвенції звершується не наприкінці року, як раніше, а вже у червні.
Нагадаємо, держава надає підтримку об’єднаним територіальним громадам, зокрема, у питаннях відновлення та розбудови інфраструктури їх територій. Для цього у Державному бюджеті на 2018 рік передбачено 1,9 мільярда гривень. Ці кошти спрямують на розвиток інфраструктури 665 об’єднаних громад, створених у 2015-2017 роках.
Питання розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році врегульовано розпорядженням Кабінету Міністрів України № 201 від 4 квітня 2018 року.
За інформацією Департаменту економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.