Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 квітня, 01:14:56

На Чернігівщині видано "теплих кредитів" більш ніж на 7 мільйонів гривень

22.05.2018   13:28Агенцiя

Днями голова Держенергоефективності Сергій Савчук окреслив найбільш актуальні та вигідні для місцевих громад проекти з енергоефективності та відновлюваної енергетики.

Вкотре він закликав підтримувати населення у питаннях енергозбереження, надаючи співфінансування «теплих кредитів»:
– Подвійна допомога в утепленні осель як з державного, так і з місцевих бюджетів стимулює широке впровадження енергоефективних заходів та розвиток бізнесу в цій сфері. На сьогодні у тісній співпраці з Держенергоефективності лише за 5 місяців поточного року запроваджено 136 таких місцевих програм, на реалізацію яких виділено 125 мільйонів гривень.

З моменту відновлення фінансування Державної програми стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів, тобто з кінця квітня, на Чернігівщині видано 282 кредити на загальну суму більше 7 мільйонів гривень. З них на матеріали – 274 кредити на суму 7,4 мільйона гривень, котельне обладнання – 12 в розмірі 200 тисяч гривень. Один кредит на 120 тисяч гривень отримало ОСББ. 19 кредитних договорів на даний час знаходяться на розгляді.

Нагадаємо, що в березні постановою Кабміну внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження. Тож на сесії облради, яка має відбутися цього тижня, розглядатимуть відповідні зміни до Програми стимулювання до запровадження енергоефективних заходів населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Чернігівської області на 2018-2020 роки.

 
За матеріалами Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.