Знову прийнято зміни до руху пасажирського транспорту в області
Додатковий маршрут для перевізника на черговий конкурс та зміни у графіку руху транспорту — питання, що розглянули під час чергового засідання Координаційної ради ОДА з питань організації пасажирських автоперевезень в області.
Відтепер пасажири на маршруті Ічня–Ніжин через Монастирище виїжджатимуть на 15 хвилин пізніше: відправлення автобусу з Ічні здійснюватиметься о 7год. 15хв. (раніше — 7год. 00хв.).
Координаційна рада рекомендуватиме ОДА розірвати договір з перевізником на маршруті Чернігів–Борзна (рейси 3717/3718), автобусні ж маршрути Чернігів–Вікторівка (рейси 157к/158к, 541к/542к, 181к/182к, 183к/184к) та Чернігів–Пустинки (рейси 3299/3300, 3301/3302) — виставити одним об’єктом на конкурс.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.