Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 грудня, 12:29:41

Обсяги реалізованої промислової продукції за січень-вересень 2011 року. ДОВІДКА

31.10.2011   10:02

Підприємства Чернігівської області за січень-вересень 2011 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 9,4 млрд.грн.

Частка підприємств добувної промисловості в обсязі реалізації становила 5,6%, переробної – 74,6%, зокрема з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – 46,2%, целюлозно-паперового виробництва, видавничої діяльності – 9,9%, машинобудування – 6,2%, легкої промисловості -2,7%, хімічної – 1,6%.

Третину загального обсягу промислової продукції області реалізували підприємства обласного центру, 22% – м. Прилук.

У розрахунку на одну особу населення обсяг реалізації промислової продукції становив 8,5 тис.грн. Більше, ніж у середньому по області, цей показник склав у містах Прилуки (34,6 тис.грн.) та Чернігів (10,2 тис.грн.), Корюківському (30,5 тис.грн.), Варвинському (20,7 тис.грн.) та Менському районах (16,3 тис.грн.).

В обсязі реалізації продукції добувної та переробної промисловості 56% становили товари широкого та тривалого використання, 38,7% – сировинна продукція, 5,3% – продукція інвестиційного призначення.

Промисловим підприємствам переробної промисловості (без урахування підприємств із виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів) надійшло замовлень на виробництво продукції на суму 2 млрд.грн., з них 39,6% від іноземного замовника.

Останні новини Чернігівщини

Коли отримувач мікрогранту на власну справу має зареєструватися як підприємець?

Коли отримувач мікрогранту на власну справу має зареєструватися як підприємець? 11:01

Нагадаємо, що відповідно до чинного законодавства мікрогрант на створення або розвиток власного бізнесу можуть отримати вже зареєстровані суб’єкти господарювання та громадяни, які тільки мають намір розпочати підприємницьку діяльність.

На Чернігівщині продовжують працювати 76 пунктів вакцинації, більшість із них мають генератори

На Чернігівщині продовжують працювати 76 пунктів вакцинації, більшість із них мають генератори 10:58

Пункти вакцинації проти COVID-19 на Чернігівщині продовжують працювати попри перебої з електропостачанням.

 Слідчі СБУ передали до суду матеріали стосовно колаборантів, які  публічно висловлювали підтримку країні-агресору

 Слідчі СБУ передали до суду матеріали стосовно колаборантів, які публічно висловлювали підтримку країні-агресору 10:52

Слідчі Служби безпеки України завершили досудове розслідування кримінальних проваджень стосовно двох мешканців Ніжинського району, які підозрюються у колабораційній діяльності.

До уваги роботодавців! Зміни у звітності щодо працевлаштування осіб з інвалідністю

До уваги роботодавців! Зміни у звітності щодо працевлаштування осіб з інвалідністю 10:42

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту соціальних, трудових та інших прав фізичних осіб, у тому числі під час воєнного стану, та спрощення обліку робочих місць для осіб з інвалідністю» від 18 жовтня 2022 року № 2682-IX, що набрав чинності з 6 листопада, суб’єкти господарювання з 1 січня 2023 року не реєструються та не звітують територіальним відділенням Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю щодо працевлаштування осіб з інвалідністю за підсумками 2022 року (форма звітності № 10-ПОІ).

Більше 100 тисяч вакансій щоденно…

Більше 100 тисяч вакансій щоденно… 10:40

Таку кількість пропозицій роботи містить Єдиний портал вакансій Державної служби зайнятості https://jobportal.dcz.gov.ua/, створений в рамках угоди про співпрацю з провідними сайтами з пошуку роботи (Work.ua, Rabota.ua, jooble.ua та ін.).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини