З початку року платникам Чернігівщини відшкодовано майже 300 мільйонів гривень ПДВ
Таку інформацію повідомила начальника відділу адміністрування та контролю за відшкодуванням ПДВ управління податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС у Чернігівській області Соболева Ірина Петрівна.
З початку поточного року 136 суб’єктів господарювання області декларують суми податку на додану вартість до відшкодування з бюджету. В минулому році середньомісячна кількість таких платників становила 107, у 2016 році – 99. Отже, спостерігається тенденція до збільшення кількості платників, які декларують бюджетне відшкодування ПДВ.
З початку року на рахунки платників повернуто майже 300 млн.грн. ПДВ, що в 2 рази перевищує показник за аналогічний період минулого року. Всього протягом 2017 року відшкодовано з бюджету 1,4 млрд.гривень.
Всі декларації із заявленими до відшкодування сумами ПДВ перевіряються органами ДФС у встановлені законодавством терміни.
У разі підтвердження правомірності такого декларування – заявлені суми ПДВ відшкодовуються платникам на їх рахунки. Невідшкодовані, протерміновані суми ПДВ з початку року та станом на 01.03.2018 року відсутні.
Протягом минулого року контрольно – перевірочними заходами упереджено безпідставно заявлене бюджетне відшкодування ПДВ у розмірі 2,4 млн.гривень. З початку року за результатами проведених перевірок декларацій зменшено майже 800 тис.грн. задекларованого бюджетного відшкодування.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині: поранено людину 10:07
Вчора та сьогодні вранці ворог вкотре атакував Чернігівщину безпілотниками: під ударами росіян були Новгород-Сіверський та Корюківський райони.
Блокування накладних скоротилось до 0,1%: результати реформування системи моніторингу ДПС 10:04
Станом на сьогодні частка податкових накладних реєстрацію яких зупинено, становить лише 0,1%. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух.
В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців 09:57
Учора, 16 лютого, через платформу «е-Ветеран» розпочався конкурсний відбір на посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.
18 лютого: цей день в Україні і світі 08:52
День 1456 Російська агресія - Day 1456 Russian aggression
Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43
Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.