Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 17:42:59

Діяльність підприємств оптової торгівлі Чернігівської області в І кварталі 2012 року. ДОВІДКА

25.06.2012   13:45

За даними державних статистичних спостережень, оптові підприємства області в І кварталі 2012 р. поставили товарів на 1417,4 млн.грн.

Значна частка (79,4%) в оптовому товарообороті припадала на непродовольчі товари, яких було  реалізовано на 1125,1 млн.грн. У продажу переважали  енергетичні матеріали, кукурудза, шини та камери гумові, добрива та сполуки азотні, вантажні автомобілі. 

Продовольчих товарів було реалізовано на  292,3 млн.грн. Серед них домінували продукти молочні, масло та сири, шоколад та вироби кондитерські цукрові, цукор, олії рослинні, пиво, води мінеральні та напої безалкогольні й соки фруктові та овочеві, кава, чай, борошно, м'ясо та м'ясні продукти.

Майже дві третини оптового товарообороту області формували товари вітчизняного  виробництва, у тому числі частка продовольчих товарів виробництва України становила 93,0%, непродовольчих - 55,8%.

На 1 квітня 2012 р. на складах оптових підприємств  було зосереджено запасів товарів на 453,4 млн.грн., при цьому переважали запаси непродовольчих товарів (83,8%).

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини